Bentonitové tesniace rohože EUROBENTBentonitové rohože pre tesnenie skládok, kanálov, tankov, kompostov a ďalších stavieb predáva firma MEDIUM INTERNATIONAL.

EUROBENT výrobok je absorpčná hlinitý materiál, ktorý na seba viaže okolitú zemnú vlhkosť, napučí a tým vzniká tenký tesniaci materiál, ktorý má vlastnosti ochrany životného prostredia, vyniká ľahkou manipuláciou pri pokladaní, má kontrolovanú kvalitu a presne definovanú nepriepustnosť.

Používajú sa vždy tam, kde je nutné stavbu kvalitne utesniť. Pre spodné alebo vrchné tesnenie môže byť minerálne tesnenie čiastočne alebo úplne nahradené bentonitovou rohožou.

Pre viac informácií o rôznych druhoch rohoží navštívte našu webovú stránku.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Bentonitový tesniaci pás radu MQ - výroba, predaj Most - dokonalé ...

Bentonitový tesniaci pás radu MQ - výroba, predaj Most - dokonalé ...

K dokonalému utesneniu pracovných škár alebo škár v inžinierskych a vodných stavbách vyrába spoločnosť MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o. so sídlom v Moste v ČR elastický bentonitový tesniaci pás radu MQ. Dokonalé utesnenie pracovných škár ...


Granulovaný BENTONIT MQ Bento

Granulovaný BENTONIT MQ Bento

Granulovaný bentonit MQ Bento pre hydroizoláciu stavieb a utesnenie vodných diel vyrába a dodáva firma MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o. Tento zásyp sa skladá z prírodného bentonitu s vysokým obsahom montmorillonitu. Vďaka tejto prísade ...