Bentonitové tesniace rohože EUROBENT


Bentonitové tesniace rohože EUROBENT
Bentonitové rohože pre tesnenie skládok, kanálov, tankov, kompostov a ďalších stavieb predáva firma MEDIUM INTERNATIONAL.

EUROBENT výrobok je absorpčná hlinitý materiál, ktorý na seba viaže okolitú zemnú vlhkosť, napučí a tým vzniká tenký tesniaci materiál, ktorý má vlastnosti ochrany životného prostredia, vyniká ľahkou manipuláciou pri pokladaní, má kontrolovanú kvalitu a presne definovanú nepriepustnosť.

Používajú sa vždy tam, kde je nutné stavbu kvalitne utesniť. Pre spodné alebo vrchné tesnenie môže byť minerálne tesnenie čiastočne alebo úplne nahradené bentonitovou rohožou.

Pre viac informácií o rôznych druhoch rohoží navštívte našu webovú stránku.
VIAC PONÚK FIRMY

Bentonitový tesniaci pás radu MQ - výroba, predaj Most - dokonalé utesnenie škár

Bentonitový tesniaci pás radu MQ - výroba, predaj Most - dokonalé utesnenie škár
K dokonalému utesneniu pracovných škár alebo škár v inžinierskych a vodných stavbách vyrába spoločnosť MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o. so sídlom v Moste v ČR elastický bentonitový tesniaci pás radu MQ. Dokonalé utesnenie pracovných škár betónových dosiek a zvislých stien, styčných škár medzi ...

Granulovaný BENTONIT MQ Bento

Granulovaný BENTONIT MQ Bento
Granulovaný bentonit MQ Bento pre hydroizoláciu stavieb a utesnenie vodných diel vyrába a dodáva firma MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o. Tento zásyp sa skladá z prírodného bentonitu s vysokým obsahom montmorillonitu. Vďaka tejto prísade získava prípravok schopnosť absorpcie - zachytenie pachov a ...
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o. Výroba těsnicí materiály Bentonit
WEBOVÁ STRÁNKA
MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o.
www.bentonit.cz
Adres

Adres

Gorkého 1249/5
Most 434 01

medium@centrum.cz
+420 775 968 489


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha