Zadávateľom ponuky je firma Ekosys, s.r.o.Projektovanie, servis hydraulických a pneumatických zariadení - komplexné služby, Česká republikaKomplexné služby v oblasti projektovania a servisu hydraulických aj pneumatických zariadení zabezpečuje spoločnosť EKOSYS, v.o.s. so sídlom v Ostrave v Českej republike, ktorá sa špecializuje aj na ich náhradné diely.

K tomu, aby vaše hydraulické či pneumatické zariadenie fungovalo bez chyby, je nutný profesionálny servis, ktorý vám zabezpečíme našimi kvalifikovanými pracovníkmi s dlhoročnými skúsenosťami v odbore.

Riešime komplexné hydraulické agregáty, filtračné jednotky a dokážeme nahradiť pokazené alebo opotrebované časti hydraulických obvodov, ktoré nie je možné už zakúpiť u pôvodných výrobcov alebo nezodpovedajú dnešným funkčným požiadavkám.

Neváhajte, obráťte sa na nás a využite naše profesionálne služby!


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Hydraulické pohony strojárenských zariadení pre použitie s vysokými ...

Hydraulické pohony strojárenských zariadení pre použitie s vysokými ...

Hydraulické pohony strojárenských zariadení, ktoré sú vhodné pre použitie s vysokými silami dodáva spoločnosť Ekosys v.o.s. so sídlom v Ostrave v Českej republike, ktorá sa venuje komplexným riešeniam v oblasti hydraulických ...