Zadávateľom ponuky je firma UNICOM servis, spol. s r.o.Nerezové pneumatické lisy - hydrolisy a odstopkovače Hodonín, Česká republikaAk hľadáte kvalitnú firmu, ktorá sa venuje výrobe a predaju nerezových pneumatických lisov, hydrolisov a odstopkovačov? Obráťte sa na firmu UNICOM servis, spol. s r.o. v Hodoníne z Českej republiky.

Ponúkame pneumatické lisy, ktoré sú základom prvotriednej kvality vín.

Pneumatický lis lisuje nízkym tlakom a tým bráni mechanickému poškodeniu hrozna a zabezpečí tak výbornú kvalitu získaného muštu.

Posuvné vráta sú u pneumatického lisu vyrobené z masívnej konštrukcie s vysoko tesniacou gumou, lis má centrálne plnenie, ktoré slúži na plnenie pomocou čerpadla a zabezpečuje tak plné využitie kapacity lisovacieho bubna.

Uzatvorený systém lisu umožňuje v lise vykonávať MACERÁCIU - minimálnu oxidáciu získaného muštu a taktiež ponúka otvorený systém, ktorý zabezpečí rýchle a jednoduché demontovanie krytu uzatvoreného lisu.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Výroba nerezových nádob, nádrží, tankov a vinifikátorov Hodonín

Výroba nerezových nádob, nádrží, tankov a vinifikátorov Hodonín

Hľadáte nerezové nádoby, nádrže, tanky alebo akúkoľvek inú technológiu z nerezovej ocele? Tak neváhajte a obráťte sa na firmu UNICOM servis, spol. s r.o. z Hodonína. Venujeme sa výrobe technológií z nerezovej ocele pre potravinársky, ...


Nerezové nádrže, výroba vinárskych technológií južná Morava, Česká ...

Nerezové nádrže, výroba vinárskych technológií južná Morava, Česká ...

Hľadáte nerezovú nádrž alebo akúkoľvek vinársku technológiu z nereze? Potom neváhajte a obráťte sa na firmu UNICOM servis, spol. s r.o. z Hodonína na južnej Morave z Českej republiky. Naša spoločnosť sa venuje výrobe technológií z ...