Zadávateľom ponuky je firma UNICOM servis, spol. s r.o.Výroba nerezových nádob, nádrží, tankov a vinifikátorov HodonínHľadáte nerezové nádoby, nádrže, tanky alebo akúkoľvek inú technológiu z nerezovej ocele? Tak neváhajte a obráťte sa na firmu UNICOM servis, spol. s r.o. z Hodonína. Venujeme sa výrobe technológií z nerezovej ocele pre potravinársky, gastronomický, farmaceutický a chemický priemysel.

Špecializujeme sa na výrobu nerezových nádrží, tankov, vinifikátorov (ostrekovacie, rotačné, piestové), pneumatických lisov, mlynkoodstopkovačov, filtrov, barikových sudov a ďalších výrobkov.

Nádrže a tanky vyrábame z materiálu AISI 304 (DIN 1.4301, ČSN 17.240) a ich plášť je z vonkajšej strany krúžkovaný a vo vnútri leštený. Nádrže a tanky vyrábame aj v rôznych tvaroch - valcové, pravouhlé, pravouhlé do klenby a oválne.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Nerezové pneumatické lisy - hydrolisy a odstopkovače Hodonín, Česká ...

Nerezové pneumatické lisy - hydrolisy a odstopkovače Hodonín, Česká ...

Ak hľadáte kvalitnú firmu, ktorá sa venuje výrobe a predaju nerezových pneumatických lisov, hydrolisov a odstopkovačov? Obráťte sa na firmu UNICOM servis, spol. s r.o. v Hodoníne z Českej republiky. Ponúkame pneumatické lisy, ktoré sú ...


Nerezové nádrže, výroba vinárskych technológií južná Morava, Česká ...

Nerezové nádrže, výroba vinárskych technológií južná Morava, Česká ...

Hľadáte nerezovú nádrž alebo akúkoľvek vinársku technológiu z nereze? Potom neváhajte a obráťte sa na firmu UNICOM servis, spol. s r.o. z Hodonína na južnej Morave z Českej republiky. Naša spoločnosť sa venuje výrobe technológií z ...