Zadávateľom ponuky je firma Ekosys, s.r.o.Hydraulické pohony strojárenských zariadení pre použitie s vysokými silami, Česká republikaHydraulické pohony strojárenských zariadení, ktoré sú vhodné pre použitie s vysokými silami dodáva spoločnosť Ekosys v.o.s. so sídlom v Ostrave v Českej republike, ktorá sa venuje komplexným riešeniam v oblasti hydraulických systémov.

Potrebujete odbornú pomoc v oblasti hydraulických systémov a neviete, kde nájsť tých správnych odborníkov, ktorí vám bez problémov dodajú hydraulické pohony a ďalšie súčiastky?
Neváhajte a obráťte sa na našu spoločnosť Ekosys v.o.s., ktorá vám poskytne komplexné služby v tejto oblasti.

Hydraulické pohony sú často veľmi robustné a preto sa hodia pre aplikácie s vysokými silami a navyše dokážu udržať silu a krútiaci moment aj v prípade, že hydraulické čerpadlo nie je v prevádzke. Toto čerpadlo je možnú umiestniť do väčšej vzdialenosti od hydraulického pohonu a tým znížiť tlakovú stratu.

Kontaktujte nás už dnes a buďte našimi ďalšími spokojnými zákazníkmi.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Projektovanie, servis hydraulických a pneumatických zariadení - ...

Projektovanie, servis hydraulických a pneumatických zariadení - ...

Komplexné služby v oblasti projektovania a servisu hydraulických aj pneumatických zariadení zabezpečuje spoločnosť EKOSYS, v.o.s. so sídlom v Ostrave v Českej republike, ktorá sa špecializuje aj na ich náhradné diely. K tomu, aby vaše ...