Zadávateľom ponuky je firma METANOVA CZVeľkoobchod, predajca, on-line predaj - molekulárne prísady, mazivá, strata energie trenímPredajca molekulárnych prísad a mazív 3. generácie - METANOVA, MEGALON. Straty energie trením minimalizujú produkty od firmy METANOVA CZ.

Ak potrebujete molekulárne prísady a mazivá, potom neváhajte a vyskúšajte našu firmu METANOVA CZ. Dodávame molekulárne prísady a mazivá 3. generácie - METANOVA, MEGALON.
V motore sa 25% vytvorenej energie stráca trením. Túto stratu znižujú produkty METANOVA približne o 60%. Nano keramické častice sa pomocou motorového oleja dostanú na miesta, kde trenie vzniká. Tieto častice sa dostanú do povrchový nerovností kovových plôch (valce, piesty, ložiská, ozubené kolieska, a pod.), kde priľnú na povrch. Vďaka tomu sa zmenšia problémy s netesnosťou.
Produkty METANOVA majú mimoriadne nízky trecí koeficient. To súvisí so zvyšovaním výkonu motora a znižovaním spotreby pohonných hmôt. Pri nových zariadeniach je možné dosiahnuť až trikrát dlhšiu životnosť.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.


Kontaktný formulár
captcha