Zadávateľom ponuky je firma KOBE-cz s.r.o.Laminovanie rohoží z netkanej textílie, poťahovanie povrchu sklovláknitých rohoží vrstvou hliníkovej fólie, Česká republikaAk Hľadáte firmu, ktorá sa venuje laminovaniu rohoží z netkanej textílie a poťahovaniu povrchu hliníkovou fóliou, potom neváhajte a obráťte sa na nás.

Naša spoločnosť KOBE-cz s.r.o., z Českej republiky realizuje poťahovanie povrchu sklovláknitých rohoží KOBEMAT® a KOBEFIBER vrstvou hliníkovej fólie.
Netkané textílie zo skleného vlákna upravujeme laminátovaním. Poťahujeme vrstvou hliníkovej fólie, vystuženej hliníkovej fólie so sklenou mriežkou alebo upravujeme sklenú tkaninu či sklenú tkaninu so zámkom pre jednoduchšie vysekávanie.
Realizujeme aj laminovanie farebnou sklenou tkaninou, ale aj inou textíliou na jednej alebo oboch stranách rohože.
Výrobky upravené laminovaním je možné používať do teploty 650/800°C.
Laminované textílie majú široké možnosti využitia - napr. v automobilovom, lodnom priemysle, v elektrárňach, na izoláciu potrubia, turbín, výfukových systémov.

Neváhajte a vyskúšajte nás. Viac informácií nájdete na našich webových stránok.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Sklovláknité rohože KOBEMAT® BSN, netkané textílie zo skleného vlákna, Česká republika

Sklovláknité rohože KOBEMAT® BSN, netkané textílie zo skleného vlákna, Česká republika

Ak hľadáte výrobcu sklovláknitých rohoží, potom neváhajte a oslovte nás. Naša spoločnosť KOBE-cz s.r.o., Česká republika, je zameraná na výrobu a distribúciu sklených rohoží. Sklovláknité rohože KOBEMAT® BSN, sú veľmi šetrné k ...


Výroba, predaj produkty z konopného vlákna KOBE ECO HEMP FLEX, izolačný materiál, Česko

Výroba, predaj produkty z konopného vlákna KOBE ECO HEMP FLEX, izolačný materiál, Česko

Ak hľadáte kvalitný izolačný materiál z konopného vlákna, potom neváhajte a obráťte sa na nás. Naša spoločnosť KOBE-cz s.r.o., je český výrobca a predajca produktu z konopného vlákna KOBE ECO HEMP FLEX. Tento produkt je skvelým ...