Zadávateľom ponuky je firma SKLÁRNY MORAVIA, akciová společnostObalové sklo, fľaše na víno, fľašky pre liehoviny, laboratórne sklo, výroba, predaj Česká republikaHľadáte výrobcu a predajcu fliaš na víno? Ak hľadáte aj iné obalové sklo, vyskúšajte nás. Naša akciová spoločnosť Sklárny Moravia z Českej republiky, je výrobca a dodávateľ obalového skla. Nájdete nás v Úsobrne. Na výber ponúkame rôzne fľaše na alkohol.
Predávame fľaše na víno, likéry, taktiež zaváraninové poháre potrebné v potravinárstve, rôzne kozmetické flakóny, prípadne aj laboratórne sklo.
Predávame aj reagenčné fľaše, kvapkacie fľaše, prachovnice, byretové fľaše. Vyrobené sklo môže byť čírej, čiernej, hnedej a zelenej farby. Objemy sú od 50 ml do 2 500 ml. Ďalej ponúkame aj ďalšie služby - napríklad spracujeme nový dizajn, vyrobíme formy, balíme podľa požiadaviek zákazníka a pod. Neváhajte a kontaktujte nás, veríme, že budete spokojní.

Viac informácií nájdete na webových stránkach.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Zaváraninové poháre pre potravinárstvo - výroba, potravinárske ...

Zaváraninové poháre pre potravinárstvo - výroba, potravinárske ...

Zaváraninové poháre pre potravinárske účely vyrába spoločnosť Sklárny Moravia so sídlom v Úsobrne, Česká republika. Dodáva sklenené obaly na kečup, majonézu, sklenené koreničky a ďalšie obalové sklo. Špecializujeme sa na výrobu ...