Zberateľské potreby pre milovníkov mincí a bankoviek, Praha 8, e-shop

Kvalitné zberateľské potreby, to je ANTIUM AURUM v Prahe 8. Budú sa vám hodiť, ak zbierate napríklad mince, bankovky alebo pohľadnice. Máme pre vás škatuľky na mince, presné váhy, čistidlá a ďalšie zberateľské potreby. A to všetko môžete nakúpiť aj na našom e-shope.

Zbierky mincí, medailí či bankoviek môžu mať veľmi vysokú hodnotu. O jednotlivé exponáty je preto potrebné aj sa príkladne starať. Pokiaľ ani vy nechcete mať historické mince pohádzané v hocijakých škatuľkách, sú pre vás naše zberateľské potreby to pravé. U nás totiž zoženiete:

- kapsule na mince (štvorcové i guľaté)
- mincové kazety, škatuľky a rámčeky na mince
- listy na bankovky, mincový listy
- vreckové albumy
- UV lampy
- digitálne váhy
- rukavice na mince
- čistidlá na mince
- akrylátové šošovky

Pretože vám chceme ponúkať iba kvalitný tovar, všetky ponúkané zberateľské potreby pochádzajú len od osvedčených výrobcov. Nájdete u nás zberateľské potreby známej značky LEUCHTTURM, ale aj výrobky značiek OPTIMA, NUMIS či VARIO.

Zaujali vás naše zberateľské potreby a chcete si doplniť svoje vybavenie? Navštívte našu kamennú predajňu v mestskej časti Praha 8 a všetko si môžete detailne prezrieť. Všetky zberateľské potreby ale zoženiete aj na našom e-shope. Stačí si vybrať to, čo do svojej zbierky potrebujete.

Kontaktný formulár
captcha