Zadávateľom ponuky je firma Nábytek AmadeusDobré sedenie, ako by deti mali správne sedieť - zdravotné stoličky a stoly Amadeus pre deti, Česká republikaZákladom pre správne držanie tela detí a ich vývoj, je predovšetkým dobré sedenie! Ako by mali deti správne sedieť zistíte vďaka zdravotným stoličkám a stolom Amadeus, ktoré sú určené práve pre deti. Naša spoločnosť Nábytek Amadeus sídli v Českej republike, ktorá je aj súčasťou Európskej únie.

Chcete, aby Vaše deti mali kvalitný nábytok, ktorý bude podporovať zdravé držanie tela a navyše bude pohodlný? Vyskúšajte naše stoličky a stoly Amadeus, ktoré boli špeciálne vyvinuté, aby zabránili chybnému držaniu tela a redukovali bolesť chrbta a ďalšie problémy s týmto držaním spojené.

Správne sedenie by malo vyzerať nasledovne:
- výška stola v úrovni lakťov,
- sklon stola minimálne 10°
- podpora bedier chrbtovou opierkou,
- podpera chodidiel,
- nohy v pravom uhle,
- správne hlboký sed.

Náš zdravotný nábytok Amadeus spĺňa prísne kritériá a ponúka Vašim deťom kvalitnejší a zdravší život! Vyskúšajte ho a rozhodnite sa, či chcete Vašim deťom dopriať kvalitné stoličky a stoly, ktoré pomôžu!


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Výškovo nastaviteľné stoly s elektropohonom do výšky stojaceho človeka ...

Výškovo nastaviteľné stoly s elektropohonom do výšky stojaceho človeka ...

Firma Nábytek Amadeus z Českej republiky dodáva výškovo nastaviteľné stoly, ktoré sú určené pre deti aj dospelých, vďaka nim podporujete zdravé sedenie a predchádzate tak zbytočným bolestiam chrbta už v útlom veku. Chystáte sa vybaviť ...


Rastúci nábytok pre deti, stoličky a stoly - zdravé, správne sedenie, ...

Rastúci nábytok pre deti, stoličky a stoly - zdravé, správne sedenie, ...

Zdravé a správne sedenie podporuje rastúci nábytok pre deti od spoločnosti Nábytek Amadeus v Českej republike, ktorá sa špecializuje predovšetkým na rastúce nastaviteľné stoličky a stoly, ale aj ostatné doplnky. Náš nábytok je vyrábaný ...