Zadávateľom ponuky je firma SW - MOTECH s.r.o.Profesionálna kovovýroba - lisovanie plechov a rezanie laserom, Česká republikaHľadáte profesionálnu kovovýrobu v okolí Brna v Českej republike, firmu, ktorá sa zaoberá lisovaním plechov a rezaním laserom, zváraním, ohraňovaním a CNC rezaním? Potom neváhajte a obráťte sa na odborníkov. Kovovýroba - to je spoločnosť SW - MOTECH.

Spoločnosť SW - MOTECH Česká republika pôsobí nielen v oblasti kovovýroby, ale taktiež v strojárenstve. Na výrobu kladieme vysoké technické nároky, snažíme sa vždy vyjsť v ústrety zákazníkovi.

Ponúkame:
- CNC rezanie laserom, 3D CNC rezanie rúrok, CNC ohraňovanie, CNC ohýbanie rúrok, širokopásové brúsenie, lisovanie, vŕtanie, zváranie MIG, MAG, TIG, robotické a bodové zváranie, povrchové úpravy práškovým lakovaním.

Zameriavame sa na spracovanie materiálu z ocele, nereze a hliníka.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Rezanie laserom, technológie CNC rezanie laserom, CNC stroje

Rezanie laserom, technológie CNC rezanie laserom, CNC stroje

Spoločnosť SW-MOTECH s.r.o. z Českej republiky vykonáva profesionálne služby v oblasti rezania laserom na výkonných a moderných CNC strojoch. Hľadáte spoľahlivú firmu, ktorá sa vykonáva CNC rezanie laserom v oblasti kovovýroby? Potom ...