Servisné centrum ITALINOX - deliace, prevíjacie a kefovacie linky - spracovanie nerezovej ocele


Servisné centrum ITALINOX - deliace, prevíjacie a kefovacie linky - spracovanie nerezovej ocele
Servisné centrum ITALINOX implementuje technologickú novinku pri spracovaní nerezovej ocele, tri výrobné linky pre rýchle a kvalitné dodávky vo forme zvitkov alebo formátov.

Prvou novinkou v technológií spracovanie nerezovej ocele servisného centra ITALINOX je deliaca linka, ktorá umožňuje dodanie formátovanej nerezovej ocele v štandardných formátoch alebo formátoch na mieru.

Ďalej je to prevíjacia linka na produkciu zvitkov. V oboch prípadoch sú jednotlivé vrstvy preložené papierom alebo opatrené krycou fóliou a v neposlednom rade brúsiaca a kefovacia linka s nekonečným brúsnym plátnom a časťou s kefami, ktorá má dve rotačné kefovacie hlavice. Opäť je proces zakončený automatickým polepom s ochrannou fóliou.

Cieľom je kvalitné a rýchle dodanie zákazníkom a zníženie ich zásob a tým aj šetrenie nákladov a taktiež efektívne spracovanie a minimalizovanie odpadu.
VIAC PONÚK FIRMY

Italinox - váš spoľahlivý dodávateľ kvalitného hutníckeho materiálu

Italinox - váš spoľahlivý dodávateľ kvalitného hutníckeho materiálu
Zaoberáme sa veľkoobchodným i maloobchodným predajom vysoko kvalitného hutníckeho nerezového materiálu. Ak niekto vie, ako zachádzať s oceľou, tak sme to práve my. Vyrábane oceľové antikorózne plechy, rúrky, tyče a gastrozariadenia. Máme viac než dvadsaťročné skúsenosti, vďaka čomu ponúkame ...
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA ITALINOX, s.r.o. Velkoobchod hutní nerezový materiál
WEBOVÁ STRÁNKA
ITALINOX, s.r.o.
www.italinox.cz
Adres

Adres

Zděbradská 58/59
Říčany - Jažlovice 251 01

obchod.praha@italinox.cz
+420 323 628 222


Nájdete nás aj tu:

FacebookARES
captcha