Servisné centrum ITALINOX - deliace, prevíjacie a kefovacie linky - spracovanie nerezovej oceleServisné centrum ITALINOX implementuje technologickú novinku pri spracovaní nerezovej ocele, tri výrobné linky pre rýchle a kvalitné dodávky vo forme zvitkov alebo formátov.

Prvou novinkou v technológií spracovanie nerezovej ocele servisného centra ITALINOX je deliaca linka, ktorá umožňuje dodanie formátovanej nerezovej ocele v štandardných formátoch alebo formátoch na mieru.

Ďalej je to prevíjacia linka na produkciu zvitkov. V oboch prípadoch sú jednotlivé vrstvy preložené papierom alebo opatrené krycou fóliou a v neposlednom rade brúsiaca a kefovacia linka s nekonečným brúsnym plátnom a časťou s kefami, ktorá má dve rotačné kefovacie hlavice. Opäť je proces zakončený automatickým polepom s ochrannou fóliou.

Cieľom je kvalitné a rýchle dodanie zákazníkom a zníženie ich zásob a tým aj šetrenie nákladov a taktiež efektívne spracovanie a minimalizovanie odpadu.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Italinox - váš spoľahlivý dodávateľ kvalitného hutníckeho materiálu

Italinox - váš spoľahlivý dodávateľ kvalitného hutníckeho materiálu

Zaoberáme sa veľkoobchodným i maloobchodným predajom vysoko kvalitného hutníckeho nerezového materiálu. Ak niekto vie, ako zachádzať s oceľou, tak sme to práve my. Vyrábane oceľové antikorózne plechy, rúrky, tyče a ...