Zadávateľom ponuky je firma Jakub Kokeš CZ, s.r.o.Klince navarovacie, samolepiace klince, spojovací materiál, PrešovSte z Prešova alebo okolia a potrebujete navarovacie či samolepiace klince alebo iný spojovací materiál? Potom navštívte našu firmu Jakub Kokeš CZ, s.r.o, ktorá sa špecializuje na spojovací materiál.
Sme dodávatelia a predajcovia spojovacieho materiálu a kotviacej techniky v celej ČR a SR.

U nás si môžete vybrať zo širokej škály kotviacej techniky pre hydroizolácie, vzduchotechniku a izoláciu v stavebníctve. Na predaj máme navarovacie klince (tŕne) HN - A, HN – B, klince s tanierikom (klobúčikom) HNT 2, 0, HNT 2, 7.
Samolepiace klince - oceľ galvanicky zinkovaná.
Prítlačná podložka klinca - žiarovo zinkovaný oceľový plech, polyuretánová pena s akrylátovým lepidlom. Neváhajte a vyskúšajte nás, veríme, že budete spokojní.

Viac informácií na webových stránkach.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Nadstavce, bity a uťahováky, spojovací materiál - predaj Prešov

Nadstavce, bity a uťahováky, spojovací materiál - predaj Prešov

Hľadáte uťahovací a spojovací materiál v okolí Prešova? Staviate ploché strechy, pokladáte asfaltové pásy na strechu a potrebujete pripevniť materiál? Potom neváhajte a oslovte nás. Naša firma Jakub Kokeš CZ, s.r.o., v Prešove je ...


Kotviaca technika, spojovací materiál, kotvenie, Prešov

Kotviaca technika, spojovací materiál, kotvenie, Prešov

Hľadáte firmu z Prešova, ktorá dodáva kotviacu techniku a spojovací materiál? Potom neváhajte a vyskúšajte našu firmu Jakub Kokeš CZ, s.r.o., ktorá je dodávateľom komponentov pre kotvenie v Prešove. Naša firma Jakub Kokeš pôsobí v ...