Zadávateľom ponuky je firma Jakub Kokeš CZ, s.r.o.Kotviaca technika, spojovací materiál, kotvenie, PrešovHľadáte firmu z Prešova, ktorá dodáva kotviacu techniku a spojovací materiál? Potom neváhajte a vyskúšajte našu firmu Jakub Kokeš CZ, s.r.o., ktorá je dodávateľom komponentov pre kotvenie v Prešove.

Naša firma Jakub Kokeš pôsobí v Prešove a je zameraná na dodávky spojovacieho a kotviaceho materiálu.
V tejto oblasti máme dlhoročné skúsenosti.
Naša špecializácia je na dodávku kvalitnej a spoľahlivej kotviacej techniky a spojovacieho materiálu pre rôzne druhy kotvenia.
V sortimente ponúkame navarovacie a samolepiace klince, skrutky do dreva, plastové teleskopy, skrutky do betónu a ďalšie materiály.
Predávame izolačné a samosvorné podložky, rúrkové, trhacie nity, tanierové a zatĺkacie hmoždinky, vtĺkané alebo prievlakové kotvy.

Vypracujeme Vám kotviaci plán.

Viac informácií nájdete na našich webových stránkach.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Nadstavce, bity a uťahováky, spojovací materiál - predaj Prešov

Nadstavce, bity a uťahováky, spojovací materiál - predaj Prešov

Hľadáte uťahovací a spojovací materiál v okolí Prešova? Staviate ploché strechy, pokladáte asfaltové pásy na strechu a potrebujete pripevniť materiál? Potom neváhajte a oslovte nás. Naša firma Jakub Kokeš CZ, s.r.o., v Prešove je ...


Klince navarovacie, samolepiace klince, spojovací materiál, Prešov

Klince navarovacie, samolepiace klince, spojovací materiál, Prešov

Ste z Prešova alebo okolia a potrebujete navarovacie či samolepiace klince alebo iný spojovací materiál? Potom navštívte našu firmu Jakub Kokeš CZ, s.r.o, ktorá sa špecializuje na spojovací materiál. Sme dodávatelia a predajcovia ...