Meranie pH - profesionálne pH metre v e-shope amerického výrobcu Hanna Instruments


Meranie pH - profesionálne pH metre v e-shope amerického výrobcu Hanna Instruments
Profesionálne prístroje pre meranie pH (pH metre) môžete jednoducho objednať v e-shope Hanna Instruments. Exkluzívne nájdete v našej ponuke aj prístroje pre bezdrôtové meranie pH.

Prístrojov na meranie pH je na trhu mnoho, ale ak potrebujete kvalitné profesionálne pH metre od amerického výrobcu, odporúčame obrátiť sa na amerického výrobcu Hanna Instruments.
Prístroje na meranie pH si môžete vybrať jednoducho prostredníctvom e-shopu tejto spoločnosti, ktorá dodáva prístroje do rôznych oblastí a odvetví - či už sa jedná o potravinársky či nápojový priemysel, farmácia, vodohospodárstvo, ale taktiež do školstva. pH metre Hanna nachádzajú uplatnenie aj v akvaristike či pri údržbe bazénu.

Špecialita firmy edge blu* pH meter s bezdrôtovou HALO elektródou HI11102, ktorý umožňuje bezdrôtové meranie pH vďaka komunikácii cez Bluetooth.

Ak potrebujete kvalitné prístroje pre meranie pH, navštívte e-shop amerického výrobcu Hanna Instruments! A ak potrebujete pomoc alebo poradiť, zavolajte alebo napíšte!
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA Hanna Instruments Czech s r.o. Laboratorní přístroje eshop
WEBOVÁ STRÁNKA
Hanna Instruments Czech s r.o.
www.hanna-instruments.cz
Adres

Adres

Mezi Vodami 1903/17a
Praha 4 – Modřany 143 00

info@hanna-instruments.cz
+420 800 203 020


Nájdete nás aj tu:

FacebookARES
captcha