Zadávateľom ponuky je firma Stolárna Santo, a.s.Drevené káblové bubny na zákazku od spoľahlivej českej firmy - výrobaČeská firma Stolárna Santo, a.s. je spoľahlivá a zavedená firma, ktorá sa zameriava na drevené káblové bubny - výrobu zabezpečuje pre tuzemský aj zahraničný trh.

Na výrobu drevených káblových bubnov je tu pre Vás zavedená česká firma Stolárna Santo, a.s. so sídlom v Hraniciach na Morave.

Na zákazku vyrába klasické drevené káblové bubny alebo bubny s oceľovou obručou pre český aj zahraničný trh. Na výrobu drevených káblových bubnov je použité výhradne ihličnaté rezivo (SM/JD, BO/MD) akosti A až II. v hrúbkach 22-50 mm. Vlhkosť reziva sa pohybuje v rozmedzí 22 % (apríl - september) až 35 % (október - marec), podľa požiadaviek aj reziva vysušeného alebo tepelne ošetreného.

Drevené káblové bubny sa vyrábajú od priemeru 400 do 2 600 mm - všetky rozmery je možné prispôsobiť podľa požiadaviek zákazníka.

Doprava je zabezpečená kamiónovou alebo vlakovou dopravou (káblové bubny sa dodávajú v zmontovanom alebo rozloženom stave).


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Výroba a vývoz drevených káblových bubnov na zákazku Česká republika

Výroba a vývoz drevených káblových bubnov na zákazku Česká republika

Ak hľadáte spoločnosť, ktorá sa zameriava na výrobu a vývoz drevených káblových bubnov na zákazku, tak kontaktujte firmu Stolárna Santo. Káblové bubny dodávame do Olomouca, Přerova, Brna aj Ostravy. Spoločnosť Stolárna Santo, a. s. sa ...


Dekoratívne drevené bubny, stoly z cievok do bytu aj na záhradu

Dekoratívne drevené bubny, stoly z cievok do bytu aj na záhradu

Ak ste zistili, že vaše bývanie potrebuje zmenu, ale neviete ako toho docieliť, tak zaručeným trendom súčasnosti sú dekoratívne bubny alebo inak povedané stoly z cievok, ktoré vytvoria originálny a netradičný doplnok vášho interiéru, ...


Drevovýroba, drevené káblové bubny klasické alebo s oceľovou obručou

Drevovýroba, drevené káblové bubny klasické alebo s oceľovou obručou

Firma Stolárna Santo so sídlom v Hraniciach v Českej republike sa špecializuje na drevovýrobu, v ktorej sa prevažne zameriavajú na drevené káblové bubny klasické alebo s oceľovou obručou. Vďaka našim vlastným pracovným priestorom sme ...