Zadávateľom ponuky je firma SANDER SUPPORT LOGISTIC s.r.o.Balenie strojov a tovaru na prepravu - exportné balenie zabezpečuje ochranu zásielky pred poškodením, Česká republikaAk potrebujete ochrániť stroje a tovar pred poškodením pri preprave, obráťte sa na firmu SANDER SUPPORT LOGISTIC s.r.o. z Českej republiky, ktorá sa špecializuje na exportné balenie, ktoré zásielky ochráni pred negatívnymi vplyvmi.

Naša spoločnosť sa špecializuje na exportné balenie tovaru, vďaka ktorému zásielku ochránime pred poškodením pri preprave, manipulácii a aj pred negatívnymi vplyvmi vlhkého vzduchu.

Poskytujeme balenie a prepravu strojov, tovaru, kontajnerov, techniky a taktiež nadrozmerných a ťažkých zásielok.

Najskôr vypracujeme návrh prepravného balenia podľa špecifikácie danej zásielky. Balíme do drevených debien, debien z OSB či preglejky alebo do teplom zmraštiteľnej fólie. Pri zámorskej preprave používame hliníkovú fóliu.

Aplikujeme senzory proti otrasom, vysúšadlá a konzervanty proti korózii. Drevený baliaci materiál ošetríme proti škodcom.

Realizáciu balenia vykonáme vo vlastných priestoroch alebo aj priamo u zákazníka. Zásielku sme schopní zabaliť kdekoľvek v Českej republike, na Slovensku a aj v Poľsku. Po balení vykonáme nakládku a fixáciu na dopravné prostriedky alebo do kontajnerov. Následne prepravíme zásielku na Vami určené miesto.

Zaručíme Vám ochranu tovaru pri preprave, nech už mieri kdekoľvek.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Montáž a demontáž strojových zariadení, balenie a preprava strojov ...

Montáž a demontáž strojových zariadení, balenie a preprava strojov ...

Montáž a demontáž strojových zariadení aj balenie a prepravu strojov pre Vás zabezpečuje česká spoločnosť Sander Support Logistic s.r.o. Balenie strojov vykonávame priamo u zákazníka alebo v priestoroch našej spoločnosti na adrese ...