Kancelárske svietidlo s vysoko účinným optickým systémom VIRGO PROFI


Kancelárske svietidlo s vysoko účinným optickým systémom VIRGO PROFI
Greenlux s.r.o. z Českej republiky uvádza na trh inovatívnu novinku v podobe kancelárskeho svietidla s vysoko účinným optickým systémom VIRGO PROFI, ktoré je nadčasové a radí sa medzi vývojové trendy produktov budúcnosti.

Naša výrazná a dynamická spoločnosť Greenlux, s.r.o. pôsobí na medzinárodnom trhu 7 rokov a zaoberá sa dodávkou svietidiel a svetelné techniky. V roku 2017 chceme zvíťaziť na trhu s kancelárskym svietidlom VIRGO PROFI. ktoré vďaka svojim vlastnostiam završuje náš "PROFI" rad svietidiel.

Ide o svietidlo, ktoré predstavuje modernú alternatívu klasického osvetlenia s T5 žiarivkami, a je vybavené dvoma alebo štyrmi PCB LED modulmi. Moduly sú osadené SMD čipmi, ktoré dosahujú hodnoty 200 lm/W. Jeho koncentrovaný svetelný výkon je usmernený a rozptýlený veľmi účinnou optickou zostavou, ktorá zabezpečí príjemné osvetlenie bez oslňovania. Celkový výkon svietidla je viac ako 130 lm/W, optika usmerňuje svetelný tok a použitý optický systém vo svietidle značne redukuje oslnenie - UGR <13.

Teleso svietidla tvorí galvanizovaná oceľ s práškovým nástrekom, ktorá je odolná voči korózii. Difúzor tvoria vysoko účinné optické kryty, ktoré sú vyrobené z odolného PC materiálu.

Spolupracuje s pohybovými senzormi PIR/HF.

Spôsoby inštalácie:
- do sadrokartónu pomocou 4 ks nerezových klipov
- vsadenie do modulového stropu 600x600 mm
- prisadenie s pomocou kovového rámu s práškovým nástrekom v bielej farbe
- zavesenie ku stropu pomocou 2 ks vetvených, nastaviteľných nerezových lán.

Inovatívny dizajn umožňuje použitie svetla v kanceláriách, administratívnych budovách, zasadacích miestnostiach, v školách, v maloobchodoch, nemocniciach alebo iných zdravotníckych zariadeniach.

Zaručujeme extrémnu životnosť, a to vďaka vysoko kvalitným materiálom a povrchovej úprave. Na celé svietidlo poskytujeme 5 ročnú záruku.

Vďaka nadčasovému svietidlu VIRGO PROFI Vám zabezpečíme príjemnejšie a pohodlnejšie spoločenské priestory!
VIAC PONÚK FIRMY

Univerzálne vonkajšie aj vnútorné, stropné, nástenné LED svietidlo - výhodná cena Česká republika

Univerzálne vonkajšie aj vnútorné, stropné, nástenné LED svietidlo - výhodná cena Česká republika
Hľadáte univerzálne svietidlo, ktoré je vhodné do vnútorných aj vonkajších priestorov? Firma z Českej republiky - Greenlux s.r.o. Vám dodá dekoratívne LED svietidlá DAISY RIVA-R za výhodné ceny. U nás si vyberte svietidlá podľa Vašich potrieb - máme široký sortiment vonkajších aj vnútorných ...

Stropné a nástenné čierne LED svietidlo - dekoratívne aj dizajnové svetlo do interiéru Česká republika

Stropné a nástenné čierne LED svietidlo - dekoratívne aj dizajnové svetlo do interiéru Česká republika
Pokiaľ máte doma moderný nábytok, potom sa do Vášho interiéru hodia aj dekoratívne a dizajnové čierne LED svietidlá - stropné a nástenné svetlá zakúpite u spoločnosti Greenlux s.r.o., ktorá je firmou z Českej republiky a členským štátom Európskej Únie. Máte váš dom alebo byt moderne zariadený a ...
Kontaktný formulár
WEBOV&#193; STR&#193;NKA Greenlux s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Greenlux s.r.o.
www.greenlux.sk
Adres

Adres

Na Zbytkách 41
Staré Město 739 01

greenlux@greenlux.cz
+420 571 891 806


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha