Kancelárske svietidlo s vysoko účinným optickým systémom VIRGO PROFI

Greenlux s.r.o. z Českej republiky uvádza na trh inovatívnu novinku v podobe kancelárskeho svietidla s vysoko účinným optickým systémom VIRGO PROFI, ktoré je nadčasové a radí sa medzi vývojové trendy produktov budúcnosti.

Naša výrazná a dynamická spoločnosť Greenlux, s.r.o. pôsobí na medzinárodnom trhu 7 rokov a zaoberá sa dodávkou svietidiel a svetelné techniky. V roku 2017 chceme zvíťaziť na trhu s kancelárskym svietidlom VIRGO PROFI. ktoré vďaka svojim vlastnostiam završuje náš "PROFI" rad svietidiel.

Ide o svietidlo, ktoré predstavuje modernú alternatívu klasického osvetlenia s T5 žiarivkami, a je vybavené dvoma alebo štyrmi PCB LED modulmi. Moduly sú osadené SMD čipmi, ktoré dosahujú hodnoty 200 lm/W. Jeho koncentrovaný svetelný výkon je usmernený a rozptýlený veľmi účinnou optickou zostavou, ktorá zabezpečí príjemné osvetlenie bez oslňovania. Celkový výkon svietidla je viac ako 130 lm/W, optika usmerňuje svetelný tok a použitý optický systém vo svietidle značne redukuje oslnenie - UGR <13.

Teleso svietidla tvorí galvanizovaná oceľ s práškovým nástrekom, ktorá je odolná voči korózii. Difúzor tvoria vysoko účinné optické kryty, ktoré sú vyrobené z odolného PC materiálu.

Spolupracuje s pohybovými senzormi PIR/HF.

Spôsoby inštalácie:
- do sadrokartónu pomocou 4 ks nerezových klipov
- vsadenie do modulového stropu 600x600 mm
- prisadenie s pomocou kovového rámu s práškovým nástrekom v bielej farbe
- zavesenie ku stropu pomocou 2 ks vetvených, nastaviteľných nerezových lán.

Inovatívny dizajn umožňuje použitie svetla v kanceláriách, administratívnych budovách, zasadacích miestnostiach, v školách, v maloobchodoch, nemocniciach alebo iných zdravotníckych zariadeniach.

Zaručujeme extrémnu životnosť, a to vďaka vysoko kvalitným materiálom a povrchovej úprave. Na celé svietidlo poskytujeme 5 ročnú záruku.

Vďaka nadčasovému svietidlu VIRGO PROFI Vám zabezpečíme príjemnejšie a pohodlnejšie spoločenské priestory!Zadávateľom ponuky je firma 

Greenlux s.r.o.Kontaktný formulár
captcha