Zadávateľom ponuky je firma ELLIT PLUS Tomáš HustýPovrchové úpravy kovov a kovových konštrukcií Česká republikaFirma ELLIT PLUS v Litovli neďaleko Olomouca je firmou, ktorá sa zaoberá povrchovou úpravou kovov a kovových konštrukcií rôznych tvarov a rozmerov.

V oblasti povrchovej úpravy kovov a kovových konštrukcií má firma ELLIT PLUS už dlhoročné skúsenosti. Vždy zákazníkovi poskytne maximálnu spoluprácu na príprave výroby aj v celom priebehu procesu. Spracováva výrobky z nehrdzavejúcej ocele rôznych tvarov a rozmerov nielen po celej Českej republike a na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Povrchové úpravy kovov a kovových konštrukcií:
- elektrochemické leštenie nerezových výrobkov
- morenie a pasivácia nerezových výrobkov.

Vždy sa snaží všetkým zákazníkom zrealizovať všetky ich priania čo najkvalitnejšie, najefektívnejšie a v čo najkratšom čase.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Morenie a pasivácia nerezových výrobkov rôznych tvarov a rozmerov Česká ...

Morenie a pasivácia nerezových výrobkov rôznych tvarov a rozmerov Česká ...

Firma ELLIT PLUS vykonáva povrchovej úpravy kovov - morenie a pasiváciu výrobkov z nehrdzavejúcej ocele rôznych tvarov a rozmerov nielen po celej Českej republike a na Slovensku, ale aj v zahraničí. Pasivácia a morenie výrobkov z ...


Elektrochemické leštenie kovov - kompletná povrchová úprava nerezových ...

Elektrochemické leštenie kovov - kompletná povrchová úprava nerezových ...

Ak chcete mať čistý, zjednotený a vyleštený povrch nerezových výrobkov, potom sa obráťte na spoločnosť ELLIT PLUS, ktorá vykonáva elektrochemické leštenie kovov a ďalšie povrchové úpravy kovov. Spoločnosť ELLIT PLUS v Litovli neďaleko ...