Výroba pogumovaných drážkovaných gumových valcov s množstvom výhod - Česká republikaDôležitou súčasťou všetkých dopravníkových, navíjacích aj ďalších priemyselných strojov sú pogumované valce. Ich prevedenie hrá dôležitú úlohu v činnosti celého zariadenia.

Spoločnosť Asociácie gumárenskej technológie Zlín s.r.o. z Českej republiky vyrába pogumované drážkované gumené valce pre priemyselné použitie, ktoré prinášajú celý rad výhod. V súčasnej dobe vyrába pôvodné hladké aj drážkované valce.

Výhodou drážkovaných pogumovaných valcov je, že valce nie sú lepené, ale drážka je priamo vyrezaná do navulkanizovanej gumy.

Použitie špirálových gumových valcov môže výrazne zvýšiť kvalitu jednotlivých vlastností a taktiež celkovú funkčnosť zariadenia. Drážkované valce na seba nenanášajú nečistoty, v prípade rozprestieracích valcov potom zabezpečia rozťahovanie dopravovaného materiálu do strán.

Pogumované drážkované valce:
- valec s jemným obvodovým drážkovaním
- valec čiernu gumou s krížovým drážkovaním
- valec s obdĺžnikovým drážkovaním
- valec s obvodovým drážkovaním
- valec so špirálovým drážkovaním
- valček s jemným pozdĺžnym drážkovaním
- valec so šikmým drážkovaním
- rozhrňovací pogumovaný valec
- rozprestierací drážkový valec
- špirálový gumový valec.

Drážky zhotovujeme na NC stroji, počet drážok aj uhol je možné zadať ľubovoľne.

Pogumované valce vyrábame podľa požiadaviek zákazníka. Príklady pogumovaných valcov nájdete na internetových stránkach spoločnosti.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Výroba vložiek, manžiet pre hadicové ventily (quetschventily) - ...

Výroba vložiek, manžiet pre hadicové ventily (quetschventily) - ...

Hadicové ventily sa používajú na regulovanie prietoku rôznych médií. Pre správnu funkčnosť nesmie byť vložka poškodená alebo netesniaca, v takom prípade môže dôjsť k ohrozeniu osôb či poškodeniu majetku. Firma Asociace gumárenské ...


Profesionálne pogumovanie valcov, kladiek, kolies, valčekov či bubnov - ...

Profesionálne pogumovanie valcov, kladiek, kolies, valčekov či bubnov - ...

Firma Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o.je firmou z Českej republiky s dlhodobou tradíciou v oblasti výskumu, vývoja a výroby gumárenských a pneumatikárskych výrobkov Vám ponúka pogumovanie valcov, kladiek, kolies, valčekov a ...


Rozhrňovacie, rozťahovacie pogumované drážkované valce - výroba, Česká ...

Rozhrňovacie, rozťahovacie pogumované drážkované valce - výroba, Česká ...

Výrobou rozťahovacích pogumovaných drážkovaných valcov slúžiacich k rozhrňovaniu dopravovaného materiálu od stredu do strán sa zaoberá spoločnosť Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o. z Českej republiky. Pogumované valce sú ...