Obal roka 2016? Všestranná plastová prepravka EuroClick

Skladovanie a prevážanie najrôznejších druhov tovaru vám zjednoduší prepravka EuroClick, ktorú vyvinula spoločnosť Schoeller Allibert s.r.o. Plastové stohovacie prepravy sú mimoriadne pre svoju nízku hmotnosť, vynikajúcu stabilitu a nekonečné možnosti prispôsobenia. A preto získala prepravka EuroClick ocenenie Obal roka 2016, ktoré firma prevezme na galavečeri v rámci konferencie SpeedChain v Prahe na jeseň tento rok.

Prepravka EuroClick - obal roka 2016 od firmy Schoeller Allibert

Nový trend vo vratných obaloch, prepravka EuroClick

Nech už prevážate akýkoľvek tovar, skvelo vám k tomu poslúžia stohovacie prepravky od firmy Schoeller Allibert, ktoré je možné využiť aj ako skladovacie prepravky. Máme ich k dispozícii v týchto rozmeroch: 400x300 mm a 600x400 mm, a to v rôznych výškach. Tieto prepravky môžete bez problémov naskladať na europalety.

Napriek tomu, že je prepravka EuroClick veľmi ľahká, je zároveň dostatočne robustná pre rôzne druhy tovarov a má nosnosť až 15 kg. Uľahčite si manipuláciu s tovarom aj materiálom a znížte logistické náklady vďaka prepravkám od firmy Schoeller Allibert.

Stohovateľné prepravky


Prepravka EuroClick – skvelé vlastnosti a veľa možností využitia

Vysoká kvalita a odolnosť nie sú jediné výhody, ktoré prepravka EuroClick má. Systém EuroClick boduje najmä vďaka svojej obrovskej flexibilite. Nadstavcový rám ClickBooster umožňuje jednoduchú a rýchlu zmenu výšky boxu, čo sa hodí najmä pri manipulácii so širokou škálou výrobkov. Pomocou pripojiteľných držiakov štítkov ClickHolder môžete navyše jednotlivé prepravky a ich obsah jednoducho a bezpečne identifikovať a sledovať.

Prepravky prispôsobíme prianiam zákazníkov. Radi sa prispôsobíme požiadavkám na farbu prepraviek, ich príslušenstvo, či ďalším individuálnym potrebám, ako drenážne otvory či mriežky.

Schoeller Allibert: Prehliadnite si náš kompletný sortiment!


Vydané 25.11.2016
37 Prezretí
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA Schoeller Allibert Czech Republic s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Schoeller Allibert Czech Republic s.r.o.
www.schoellerallibert.com
Adres

Adres

Na Rovince 879
Ostrava - Hrabová 720 00

info.czechrepublic@schoellerallibert.com
+420 596 790 010


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha