O kanalizácie z plastu sa postará spoločnosť Gebr. Ostendorf - OSMA spracovanie plastov

Premýšľate nad materiálom pre výrobu kanalizácie na vašej stavbe? Skúste plastové potrubie, ktoré je ľahké, pevné, odolné a nevyžaduje nákladné čistenie. Na plastové potrubia sa špecializuje spoločnosť Gebr. Ostendorf - OSMA spracovanie plastov, s.r.o., ktorá na trhu pôsobí od roku 1994 a je najväčším výrobcom plastových potrubných systémov v Českej republike.

Plastové odpadové rúrky

Kvalitné plastové potrubie

Kanalizácia z plastu je spoľahlivým riešením. Naša spoločnosť vám navyše zaručí kvalitnú realizáciu vďaka špičkovým technológiám a skúseným zamestnancom. Vyrábame odolné kanalizačné a odpadové rúrky aj celé potrubné systémy, ktoré sú testované a certifikované. Plastové rúrky rôznych tvarov dodávame aj v malých rozmeroch. Vybrať si môžete z mnohých materiálov, ako je PVC, PP, PE a ďalšie.

Plastové odpadové rúrky vysokej kvality


Kanalizácie z plastu ponúkajú množstvo výhod

Nami vyrábané plastové potrubie disponuje mnohými výhodami. Oproti kameninovému potrubiu má menšiu hmotnosť, takže zaisťuje jednoduché a bezproblémové uloženie, spracovanie aj prepravu. Ďalšou výhodou sú rýchle, jednoduché a nákladovo výhodné technológie spájania. Plastové potrubie je možné jednoducho zasunúť do seba či zlepiť. Vďaka spoľahlivosti tak nehrozia nákladné opravy spojov.

Plastové potrubie je pružné a odolné voči prasknutiu, korózii aj hnitiu, takže vám vydrží dlho aj v náročnejšom teréne. Odpadové rúry z plastu sú pevné a majú dlhú životnosť. Na hladkých vnútorných stenách sa len veľmi ťažko tvoria usadeniny, takže voda potrubím prúdi a nie je nutné jeho nákladné čistenie. Naše plastové rúrky sú navyše recyklovateľné a šetrné voči životnému prostrediu.

Plastové potrubie a jeho výhody


Viac informácií nájdete na našich stránkach tu  https://kanalizaciezplastov.sk/
Vydané 04.10.2017
39 Prezretí
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA Ostendorf - OSMA s.r.o. Výroba plastového potrubí
WEBOVÁ STRÁNKA
Ostendorf - OSMA s.r.o.
kanalizacezplastu.cz
Adres

Adres

Komorovice 1
Humpolec 396 01

obchod@osma-cz.cz
+420 565 777 111


Nájdete nás aj tu:

FacebookARES
captcha