ERILENS s.r.o.
Zdravotnické pomůcky a materiál PrahaLokomočné pomôcky

Spoločnosť Erilens s.r.o. je v súčasnosti jediným českým výrobcom lokomočných pomôcok. Lokomočné pomôcky nám pomáhajú pri chôdzi a to najmä po úrazoch, alebo v prípade iných zdravotných problémov pohybového aparátu. Firma sa špecializuje na vývoj, výrobu a distribúciu francúzskych bariel, podpazušných bariel, vychádzkových palíc, ale taktiež svoje služby zameriavajú aj na deti, a preto sú k dispozícii aj francúzske a podpazušné barly pre deti.

Lokomočné pomôcky Erilens

Všeobecné informácie o názve

Odkiaľ pochádza názov lokomočné pomôcky? Zrejme je odvodený od slova lokomócia, čo znamená schopnosť pohybu alebo taktiež pohyb v priestore pomocou svalovej činnosti. Práca veľkých svalových skupín umožňuje lokomóciu, čo je chôdza, skákanie alebo plávanie. Pokiaľ nie je zo zdravotných dôvodov pohyb možný, pomôžu nám práve lokomočné pomôcky. V tejto oblasti je spoločnosť Erilens s.r.o. v súčasnosti jediným českým výrobcom lokomočné pomôcok.

Všetky lokomočné pomôcky tej najvyššej kvality, francúzske a podpazušné barly, vychádzkové palice


Lokomočné pomôcky

Firma sa zaoberá vývojom, výrobou a distribúciou lokomočných pomôcok a iného zdravotníckeho materiálu. Pokrýva tretinu českého trhu v tejto oblasti a významná časť výroby je určená aj na export. Ide najmä o francúzske barly, podpazušné barly alebo vychádzkové palice. Firma sa tiež zameriava na vysokých ľudí a malé deti a preto ponúka francúzske a podpazušné barly pre detských pacientov alebo vyšších ľudí.

Poúrazové lokomočné pomôcky


Pacienti po úraze alebo s dlhodobou chorobou

Francúzske predlakťové barly sú vyrobené z kvalitných materiálov s dôrazom na ergonómiu, funkčnosť a pohodlie užívateľov. Pri každom z produktov je navyše možnosť výberu z viacerých typov.


Kontaktný formulár
captcha

FIREMNÉ ČLÁNKY


Ochranná topánka MAXIARMOR zabezpečí pohodlie aj bezpečie fixovanej nohe

Ochranná topánka MAXIARMOR zabezpečí pohodlie aj bezpečie fixovanej nohe

Pohyb niektorých ľudí býva kvôli rôznym zdravotným problémom a postihnutiam veľmi problematický a obmedzený. Pomôcť im môže spoločnosť ERILENS s.r.o., ktorá sa venuje vývoju, výrobe a distribúcii zdravotníckych lokomočných pomôcok, ktoré zjednodušujú pohyb. Jednou z pomôcok je aj ochranná topánka na fixáciu nohy MAXIARMOR, ktorú spoločnosť dodáva v niekoľkých rozmeroch.

Vydané 13.12.2016
Vyberte si také vychádzkové palice či barly, ktoré sa k vám presne hodia

Vyberte si také vychádzkové palice či barly, ktoré sa k vám presne hodia

Spoločnosť Erilens je rokmi preverený výrobca nielen vychádzkových palíc, ale aj francúzskych bariel a podpazušných bariel. Barly a palice sú vďaka svojej kvalite obľúbené a vyhľadávané nielen na českom trhu, ale aj tom zahraničnom. Všetky barly a palice sú vyrobené s dôrazom na kvalitu a predovšetkým na pohodlie užívateľa.

Vydané 21.04.2016
Francúzske barly či vychádzkové palice pre vašu bezpečnú chôdzu

Francúzske barly či vychádzkové palice pre vašu bezpečnú chôdzu

Starší ľudia, pre ktorých už chôdza nie je úplne jednoduchá alebo aj ľudia po úraze, potrebujú vhodnú oporu. Pomoc k návratu do normálneho života im zabezpečia podpazušné barly a ďalšie lokomočné pomôcky. Na ich predaj sa špecializuje firma ERILENS, ktorá pôsobí na trhu už od roku 1992 a dodáva taktiež všetok zdravotnícky materiál. Spoľahnite sa na služby odborníka a spríjemnite si vašu chôdzu.

Vydané 05.11.2014

Vydané 04.06.2018
128 Prezretí