Keramet spol.s r.o.Hliníková strešná krytina - Strecha aj pre ďalšie generácie

Ideálnym riešením pri výstavbe alebo rekonštrukcii strechy je hliníková strešná krytina. Vyberte si z rôznych typov tvarov a odtieňov. Český výrobca spoločnosť KERAMET, s.r.o. ponúka rôzne typy tvarovaných plechov, ktoré sú vhodné nielen pre rodinné domy, chaty, prístrešky, ale aj pre poľnohospodárske a priemyselné objekty.

Falcová strešná krytina

Hliníkové strešné krytiny

Spoločnosť KERAMET je českým výrobcom strešných krytín a špecializuje sa na výrobky z hliníka a jeho zliatin. KERAMET je výrobca ľahkých strešných krytín, klampiarskych prvkov a odkvapových systémov. Pre každú strechu zabezpečí spoľahlivú strešnú krytinu, vrátane príslušenstva. Výroba a predaj: Králův Dvůr u Berouna, expedície po celej SR.


Výhody

Hliníková krytina ponúka rôzne výhody. Hlavnou prednosťou je dlhá životnosť, overená viac ako 100 rokov, ľahká údržba po celú dobu svojej funkčnosti a nízka hmotnosť. Hliníková strecha je ľahká, ale zároveň dostatočne pevná a odolná, aby bola vhodná na pokrytie strechy. Mimo dlhej životnosti a bezproblémovej údržby stojí za zmienku aj fakt, že je hliníková krytina korózii odolná (v porovnaní s oceľovou krytinou). Navyše je ekologicky nezávadná a plne recyklovateľná.


Tvarovaná strešná krytina

Český výrobca hliníkových krytín KERAMET vyrába rôzne tvary krytín. Zákazníkmi najvyhľadávanejším tvarom je krytina KPTR 1017, ktorá je vhodná pre strechy so sklonom od 10 stupňov. Pre členité strechy s minimálnym sklonom 30 stupňov je ideálna maloformátová šablóna KERAkryt (známa taktiež pod názvom Alukryt, Dachman). Trapézové plechy s vyššou vlnou sú využívané predovšetkým na zastrešenie a opláštenie priemyselných a poľnohospodárskych objektov. Najpoužívanejšími profilmi sú KPTR 40/184, KPTR 40/200 a KPTR 35/207. Pre stropné podhľady a fasádne obklady budov možno použiť tvarovaný plech KPTR 13/94 a vlnitý plech KPTR VLNA 18/76.


Falcová strešná krytina

Falcovaná krytina je vhodná pre moderné rodinné domy, členité strechy a strechy s nižším sklonom od 5 stupňov. KERAMET ponúka širokú škálu týchto materiálov, rôzne povrchové úpravy ako sú hladký povrch, embosovaný povrch alebo veľmi estetický textúrovaný povrch. Všetky materiály vhodné na falcovanie nesú označenie KERAFalc.

Fotografie z realizácií


Estetika a prvý dojem

Hliníkové krytiny sú k dostaniu v dvoch prevedeniach: v prírodnom a lakovanom. Lacnejším variantom je krytina v prírodnom - nelakovanom prevedení, bez povrchovej úpravy. Povrch plechu je v prvých rokoch strieborný, lesklý a časom ľahko zosivie. Vyhľadávanejšie variantom je krytina v lakovanom prevedení, kedy je povrch plechu opatrený polyesterovým (PES) alebo polyvinylidenfluoridovým (PVDF) lakom, ktorý zvyšuje estetickú hodnotu strechy. Každá hliníková strecha je moderná, vzhľadná a ekonomicky výhodná. Spoločnosť KERAMET ponúka viac ako 15 farebných odtieňov hliníkových strešných krytín a takže si vyberie skutočne každý.


Kontaktný formulár
captcha

FIREMNÉ ČLÁNKY


Slzičkové plechy a výrobky z nich podľa priania zákazníka

Slzičkové plechy a výrobky z nich podľa priania zákazníka

Slzičkové plechy majú vďaka svojmu povrchu protišmykové vlastnosti. Používajú sa v oblasti automobilového či lodiarskeho priemyslu, ale taktiež v stavebníctve alebo strojárenstve. Spoločnosť Keramet prináša dva druhy slzičkových plechov, Quintett a Duett, ktoré sa líšia svojou štruktúrou a sú vhodným východiskovým materiálom pre výrobu rôznych protišmykových dielov, obkladov a konkrétnych výrobkov.

Vydané 19.12.2016

Vydané 15.11.2018
329 Prezretí