Evropská databanka a.s.Nová zahraničná prezentácia firiem - buďte vidieť po celom svete!

O výhodách prezentácie firiem vo firemnom katalógu by sme mohli vykladať celé hodiny. Väčšina ľudí si však automaticky predstaví českú verziu takéhoto katalógu, PR článkov, ponúk a ďalších prostriedkov pre propagáciu firmy. Európska databanka ale svojim klientom ponúka okrem oslovenie slovenských vôd tiež efektívnu prezentáciu v zahraničí prostredníctvom novej vylepšenej zahraničné prezentácie firiem. Akými cestami môžete svoju firmu, jej produkty a služby propagovať s Európskou databankou v zahraničí, vám priblíži dnešný článok.

Katalog_firem_SK

Prezentácia firiem v angličtine, nemčine i slovenčine

Okrem notoricky známe české verzie katalógu a v ňom obsiahnutých prezentácií firiem totiž tieto prezentácie vytvárame tiež v mutáciách angličtina, nemčina, taliančina, španielčina, poľština a slovenčina. Vaša spoločnosť a jej produkty a služby tak nebudú dohľadateľné iba pre slovensky hovoriacich a vyhľadávajúcich zákazníkov, ale podľa vášho želania aj pre cudzojazyčný trh. A to znie, uznajte, prinajmenšom veľmi zaujímavo.


PR článok v angličtine alebo nemčine? Dáta o zahraničných firmách? žiadny problém

Nová zahraničná prezentácia firiem Európskej databanky však neznamená len obyčajný cudzojazyčný zápis v katalógu firiem. Jedná sa o úplne novú prepracovanú prezentáciu v angličtine, nemčine, taliančine, španielčine, poľštine či slovenčine, ku ktorej možno v prakticky ľubovoľnom rozsahu vytvárať v danom jazyku PR články, zverejňovať aktuálne cudzojazyčné ponuky produktov a služieb formou textovej reklamy, rovnako ako vytvárať zahraničné PPC kampane. Je teda len a len na vás, nakoľko rozšírenú zahraničné prezentáciu si budete postupne priať vytvoriť a koľko v rámci nej budete chcieť umiestniť obsahu, ktorý pre vás bude dlhodobo pracovať. Ďalším bonbónikom je potom poskytovanie dát o firmách, ktoré okrem slovenských firiem vykonávame taktiež u tých zahraničných. Nová zahraničná prezentácia firmy tak spoločne s ďalšími reklamnými nástrojmi poskytuje skvelú príležitosť pre účinnú propagáciu doslova po celom anglicky, nemecky, taliansky, španielsky, poľsky a slovenských hovoriacom svete.

Poskytovanie dát o firmách


Nová zahraničná prezentácia firiem osloví väčšej časti trhu

Hodí sa tiež podotknúť, že cudzinci vyhľadávajúci vo svojom jazyku, nežijú len za hranicami nášho štátu, ale často žijú na našom území. Ak však vyhľadávajú prostredníctvom vyhľadávačov produkty a služby, ktoré aktuálne potrebujú, vyhľadávajú v drvivej väčšine prípadov vo svojom rodnom jazyku. To bolo tiež jedným z dôvodov, prečo sme sa v Európskej databanke rozhodli zaradiť tiež jazyk slovenský. V Česku dlhodobo žije a pracuje rozhodne nezanedbateľné množstvo Slovákov, ktorí síce bezpochyby češtine rozumejú a Česi zase v hovorenej reči rozumie im, ale pri vyhľadávaní na internete rovnako používajú slovenský výrazy.


Responzívne dizajn aj SEO optimalizácia ako súčasť novej zahraničné prezentácie vašej firmy

Pri vývoji novej zahraničnej prezentácie firiem Európskej databanky sme využili dlhoročných skúseností, ktoré z inzerovanie v oblasti zahraničného internetu máme. Poučili sme sa z predchádzajúcich nedostatkov, doplnili o celú radu noviniek a odštartovali sme úplne novú éru cudzojazyčné propagácie našich klientov. Nová zahraničná prezentácia firiem tak nielen na prvý pohľad vyzerá úplne odlišne, ako predtým, ale pochopiteľne nechýba jej responzívne dizajn pre všetky druhy mobilných zariadení alebo v dnešnej dobe toľko potrebná SEO optimalizácie.

Pre viac podrobností o nové zahraničné prezentáciu vašej firmy neváhajte osloviť nášho špecialistu, ktorý Vám rád vysvetlí ďalšie podrobnosti. Oslovte zahraničný trh s Európskou databankou! Nová zahraničná prezentácia firmy vám pomôže.

Responzívne dizajnViac informácií nájdete na našich stránkach tu  https://www.edb.eu/katalog-firiemKontaktný formulár
captcha

FIREMNÉ ČLÁNKY


Európska databanka prináša revolučnú zmenu v poňatí firemnej prezentácie

Európska databanka prináša revolučnú zmenu v poňatí firemnej prezentácie

Kvalitne spracovaná internetová prezentácia je najdôležitejším faktorom úspechu ponúkaných výrobkov či služieb. Obstáť v dnešnej konkurencii nie je jednoduché, a preto je potrebné sa zaoberať aj zdanlivo nedôležitými detaily. Európska databanka ponúka komplexné riešenie propagácie vašej firmy a teraz prichádza s novými službami, ktoré vám zaistia ešte viac výhod oproti konkurencii.

Vydané 16.10.2019
Prečo je pre Čechov dobré mať webový obsah v slovenčine a naopak

Prečo je pre Čechov dobré mať webový obsah v slovenčine a naopak

Nezáleží na tom, koľkí z nás sú ochotní si to priznať. Česi a Slováci sú proste rovnakí. Uznávame rovnaké životné hodnoty, jazdíme na rovnakých autách, spoločne nadávame na politiku a drahé potraviny, dovolenkujeme v rovnakých destináciách, nakupujeme v rovnakých obchodoch a taktiež máme podobné zvyky a zlozvyky.

Vydané 11.04.2014
V EDB spájame české a slovenské obchodné príležitosti

V EDB spájame české a slovenské obchodné príležitosti

...a že to myslíme vážne, vás presvedčí nasledujúci článok!

Vydané 16.04.2014

Vydané 18.10.2019
13 Prezretí