Krbové pece či kachľové krby príjemne oživia domácnosť

Ozdoba, zdroj tepla, zlepšovač nálady – tým všetkým a mnohým ďalším môžu krby či pece (kachle) byť. V dôsledku vyvíjania najnovších technológií sme zabudli, ako veľa nám oheň dáva. Sme otrokmi doby, kde sa musíme neustále niekam ponáhľať a byť v strese. Zmeňte to a ešte sa aj zahrejte – kúpte si kachľový krb či krbovú pec od firmy Krby Polách!


Televízii už odzvonilo

Viete o tom, že nedávno odvysielala jedna nórska televízia celých dvanásť hodín v kuse obraz plápolajúceho ohňa v krbe? A čo je ešte neuveriteľnejšie, k obrazovkám to upútalo až pätinu Nórov. To len dokazuje fakt, že oheň nás neustále priťahuje, a to aj v dobách moderných technológií. Oheň je náš kamarát už celé tisícročia, dovoľme mu preto stať sa súčasťou našich domácností. S krbom či kachľami od firmy Krby Polách nemôžete trafiť vedľa. Vo svojich domovoch tak vykúzlite úžasnú atmosféru z dôb, kedy ľudia držali pri sebe a stretávali sa u zdroja tepla, aby si porozprávali všetky zážitky dňa.

Nech je teplo!

V Krby Polách si poradíme s každým vašim prianím. Moderný, tradičný, krb s automatickou reguláciou horenia? Žiadny problém! Realizujeme aj teplovzdušné rozvody, vďaka ktorým maximálne zužitkujete svoj krb či kachle. Teplo z nich tak bude prúdiť po celom dome alebo byte. Existujú dve možnosti teplovzdušných rozvodov – samoťažné pre krátke vzdialenosti a nútené rozvody pre vzdialenosti dlhšie. Existuje aj niekoľko možností vykurovania, medzi najrozšírenejšie patrí teplovzdušný krb. V Krby Polách však vieme postaviť aj akumulačný krb (teplo vydrží ešte 6 hodín po vyhasnutí krbu), akumulačná pec/kachle (teplo vydrží až 20 hodín po vyhasnutí pece) alebo teplovodný krb (vyhrieva aj radiátory či podlahové kúrenie).

Stavby krbov môžu byť jednoduchá záležitosť

Spoločnosť Krby Polách sa tradičnému remeslu kachliarstva venuje už 12 rokov. Spolupráca s nimi ale nezačína samotnou realizáciou. Tej predchádza zameranie priestoru a následná 3D vizualizácia. Všetko je šité na mieru priamo pre vašu domácnosť. Úvodnú konzultáciu poskytujeme všetkým našim zákazníkom zadarmo. Pripravíme pre vás niekoľko variantov najvhodnejšieho umiestnenia a vzhľadu krbu vo vašej domácnosti. Po schválení jedného z návrhov dodáme kvalitné krbové vložky a stavba vášho vysneného krbu môže začať. Aby sme sa ubezpečili, že je všetko v poriadku, vykonávame taktiež tepelnú skúšku.

V Krby Polách jednoducho nenechávame nič na náhodu a stavili sme na istotu, kvalitu a dobre odvedenú prácu. Pôsobíme po celej Českej a Slovenskej republike, sídlime v Starom Meste v Uherskom Hradišti.

Viac informácií nájdete na našich stránkach tu  https://www.krby-polach.cz
Vydané 15.01.2015
43 Prezretí
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA Krby Polách s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Krby Polách s.r.o.
www.krby-polach.cz
Adres

Adres

441
Bílovice 687 12

petr@krby-polach.cz
+420 602 699 990


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha