ITALINOX, s.r.o.
Velkoobchod hutní nerezový materiálNerezové plechy a ďalšie nerezové materiály odolajú korózii za každých okolností

Nerezové materiály sú veľmi obľúbené nielen v stavebníctve, ale aj v ďalších odboroch. Niet divu, hrdza a korózia totiž nielen znižujú kvalitu a odolnosť materiálu, ale nežiaduce sú taktiež z estetického hľadiska. Hľadáte aj vy kvalitné nerezové materiály, ktoré vydržia bezo zmeny aj v náročných podmienkach? Obráťte sa na spoločnosť Italinox. Máme pre vás nielen klasické nerezové plechy, ale aj farebné a dekoratívne plechy a ďalšie špeciálne nerezové materiály.

Nerezové plechy a ďalšie nerezové materiály Italinox

Nerezové materiály v rôznych prevedeniach

Aj nerezové plechy môžu mať rôzne podoby. Záleží na tom, aké máte na nerezový plech požiadavky a kde ho chcete použiť. Jedno je však isté, nech už si u nás vyberiete akýkoľvek nerezový plech, môžete sa spoľahnúť na jeho absolútnu odolnosť voči korózii. Nerezové plechy totiž vyrábame z vysoko legovanej korózii odolnej ocele, ktorá je typická zvýšenou odolnosťou voči chemickej, tak aj voči elektrochemickej korózii.

Aké nerezové materiály u nás teda zoženiete? Nerezové plechy vyrábame z materiálu:

  • Feritická oceľ
  • Martenzitická oceľ
  • Austenitická oceľ
  • Feriticko-austenitická, martenziticko-austenitická a poloferitická oceľ

Zoženiete u nás ale aj nerezové plechy so žiaruvzdornej ocele, ktoré sú odolné voči oxidácii vzduchom až do teploty 1 000°C. Širokú škálu možností vám ale ponúkame aj v oblasti výroby plechov. U nás totiž zoženiete nerezové materiály valcované za studena, za tepla aj špeciálne dierované plechy rôznych rozmerov. Stačí si len vybrať, aké nerezové materiály sa vám hodia, u nás si totiž vyberie naozaj každý.

Farebné a dekoratívne plechy upútajú na prvý pohľad

V spoločnosti Italinox dobre vieme, že nerezové plechy musia byť nielen odolné a funkčné, v niektorých situáciách je dôležité aj to, aby dobre vyzerali. Chcete použiť nerezový plech na obloženie a hľadáte niečo špeciálne? Aj pre vás máme riešenie. Ponúkame vám totiž dekoratívne nerezové plechy v najrôznejších prevedeniach a variantoch. U nás zoženiete lesklé nerezové plechy, nerezový plech s ozdobnými mriežkami, priehlbinami či mramorovaným vzhľadom. Máme pre vás ale aj podestové slzičkové plechy, ktoré vyzerajú skvelo a navyše ponúkajú užívateľom aj maximálny komfort. Aj vysoko funkčné nerezové materiály môžu vyzerať dobre a stať sa hlavným dekoratívnym prvkom objektu. Neveríte? Tak vyskúšajte naše dekoratívne nerezové plechy a presvedčte sa na vlastnej koži.

Italinox – nerezové plechy a ďalšie nerezové materiály

V spoločnosti Italinox sa ale nevenujeme iba výrobe a predaju kvalitných nerezových plechov. Vieme, že špeciálne nerezové materiály ponúkajú oveľa viac možností. Zakúpite tak u nás taktiež nerezové rúrky a tyče rôznych rozmerov, a to vrátane potrebného príslušenstva. Ponúkame aj zariadenia pre gastro priemysel, kde sú nerezové materiály veľmi žiadané a obľúbené. Nech už potrebujete nerezový plech, rúrku či zariadenia do reštaurácie, u nás si určite vyberiete. Navštívte ktorúkoľvek z našich pobočiek v meste Praha, Brno či Ostrava alebo navštívte naše webové stránky a dozviete sa viac.


Viac informácií nájdete na našich stránkach tu  https://www.italinox.cz/default.aspxKontaktný formulár
captcha


Vydané 24.06.2015
42 Prezretí