TETRONIK v.d.
Vyvolávací a odbavovací systémyPrístupové systémy od českého výrobcu majú množstvo výhod

Uvažujete o tom, ako najlepšie zabezpečiť objekt, v ktorom pracujete či žijete? Potrebujete mať kontrolu nad pohybom osôb v danom objekte? Chcete mať evidenciu dochádzky zamestnancov a vďaka tomu pripravené podklady pre výpočet miezd? Potom nesmiete zabudnúť na kvalitný prístupový systém. Ako si ale vybrať zo širokej ponuky práve ten najlepší? Odpovede nájdete v článku ...

prístupové systémy

Kde je vyrobený prístupový systém?

Tak ako u väčšiny produktov a služieb, tak aj u prístupových systémov je v dnešnej dobe veľmi široká ponuka, v ktorej je potrebné sa nejako zorientovať. Začať môžete napríklad u otázky, kde je prístupový systém vyrábaný. Ako to už u elektronických zariadení poslednou dobou býva, mnohé z nich pochádzajú z rôznych miest Ázie. Ich kvalita potom ale nie je príliš oslňujúca. Zariadenia zo západu kvalitu majú, často si za ňu ale značne priplatíte. Ideálnym kompromisom je staviť na našu domácu, českú výrobu a obrátiť sa napríklad na rýdzo české výrobné družstvo Tetronik, ktoré má tradíciu už od roku 1990.


Aká bude cena prístupového systému?

Ďalšia vec, ktorá Vás určite bude zaujímať, je koľko zaplatíte za prístupový systém. Vzhľadom k tomu, že sa nejedná o sériovú výrobu, ale vždy o riešenie na mieru podľa Vašich konkrétnych požiadaviek, je veľmi dôležité, aby s Vami kalkuláciu urobil odborník a venoval Vám v tejto prípravnej fáze dostatok času a starostlivosti. Preto dajte pozor na rýchle výpočty tzn. "od oka", pretože sa veľmi často stáva, že počas samotnej realizácie sa cena navýši. Prípadne si dajte pozor, aby dohodnutá cena bola skutočne cenou konečnou. Tiež zbystrite Vašu pozornosť pri výrazne lacných ponukách, lebo tie bývajú veľmi často podozrivé.

Prístupové systémy


Čo sa stane v prípade, že sa Vaše požiadavky zmenia?

Odporúčame Vám myslieť aj do budúcnosti. Čo sa stane v prípade, že sa Vaša firma rozrastie a súčasný prístupový systém už nebude postačujúci? Aj tu je veľkou výhodou zvoliť si českého výrobcu s dlhoročnou tradíciou, ktorý drží systém stále kompatibilný a vďaka tomu môže nainštalované riešenie rozširovať s výrazne nižšími nákladmi, ako keby ste museli zakúpiť riešenie úplne nové.


Ako bude prebiehať údržba a servis? Aké sú záruky?

V neposlednom rade je nutné ustrážiť si údržbu a servis nainštalovaného prístupového systému. Dlhodobý výpadok môže mať nedozerné dôsledky na prevádzku Vašej firmy. Už skôr spomínaná spoločnosť Tetronik zabezpečuje servis všetkých nainštalovaných zariadení v najkratšom možnom termíne, servisné stredisko pre väčšiu operatívnosť firma zriadila aj na Morave v ČR.

Ak ste sa aj vy presvedčili, že prístupový systém od českého výrobcu je výhodný, neváhajte a využite kontakt, ktorý prikladáme:

TETRONIK - výrobné družstvo Terezín, družstvo
Prokopa Holého 183, 411 55 Terezín, ČR
tel. +420 416 782 458, +420 605 833 833
e-mail: tetronik@tetronik.cz
www.tetronik.czViac informácií nájdete na našich stránkach tu  https://www.tetronik.cz/Kontaktný formulár
captcha


Vydané 21.10.2015
73 Prezretí
Aktualizácia 29.01.2019