PEKÁRNA KRÁL s.r.o.Maškrťte bez výčitiek - zdravé tyčinky vám zachutia a neuškodia

Keď máte chuť na "niečo dobré", pravdepodobne sa vo vás zvyčajne nejakú chvíľu odohráva boj, či podľahnúť alebo odolať. Predsa len pojedanie dobrôt u televízie nemá väčšinou tie najlepšie dôsledky na vašu postavu, veľakrát ani na vaše zdravie. Ak ale zvolíte zdravé tyčinky z firmy PEKÁRNA KRÁL, môžete si v pokoji užiť skvelú chuť a dokonca sa nemusíte báť ani o svoju líniu.

zdravé tyčinky

Jemná chuť a nízky obsah tuku i soli

PEKÁRNA KRÁL je firma s dlhoročnou tradíciou, ktorá vyrába zdravé tyčinky hneď niekoľkých druhov a príchutí, ako sú napríklad grahamové tyčinky, syrové tyčinky, slaninové tyčinky, sezamové tyčinky alebo obľúbené talianske tyčinky Grissini. Spoločným menovateľom všetkého tohto chrumkavého pečiva je to, že sa jedná o zdravé tyčinky s lahodnou chuťou, nízkym obsahom tukov aj soli a s úžasnou krehkosťou. Grahamové tyčinky vás navyše môžu potešiť zvýšeným obsahom vlákniny.


Tradícia, ktorá trvá

Zdravé tyčinky spoločnosti PEKÁRNA KRÁL sú tradičné výrobky, ktoré sa medzi užívateľmi tešia veľkej obľube už niekoľko rokov. Je tomu tak možno aj pre ich jemnú chuť, vďaka ktorej sa hodia na veľa príležitostí a k množstvu ďalších pokrmov. Vďaka rôznym príchutiam a druhom týchto tyčiniek si medzi nimi vyberie každý. Pod značkou Opavské tyčinky teda nájdete výrobky, ktoré si zamilujú ako deti, tak aj dospelí. Vyskúšajte zdravé tyčinky, ktorých história siaha ďaleko do minulosti a ktorých výroba má u nás už zaslúženú tradíciu.


Talianske tyčinky Grissini

Výsadou firmy PEKÁRNA KRÁL je okrem iného aj výroba vynikajúceho krehkého talianskeho pečiva známeho ako talianske tyčinky Grissini. Tieto zdravé tyčinky sa vo svete vyrábajú už vyše 300 rokov, pričom ich najstarší recept bol ušitý na mieru pre grófa Vittoria Adamadea Savojského. Aj napríklad Napoleon Bonaparte podľa historických prameňov tyčinky Grissini miloval. Nielen tyčinky Grissini, ale aj všetky ostatné zdravé tyčinky značky Opavské tyčinky sa vďaka svojej receptúre perfektne hodia ako prílohy k teplým aj studeným jedlám alebo aj ako pochutiny k pivu, vínu či pre spríjemnenie večera s priateľmi.

Talianske tyčinky Grissini


Zdravé tyčinky s mnohými oceneniami

Či už sa jedná o grahamové tyčinky, syrové tyčinky, tyčinky Grissini alebo ktorékoľvek iné zdravé tyčinky z firmy PEKÁRNA KRÁL, je pri ich výrobe kladený veľký dôraz na kvalitu, chuť a dodržiavanie tradičných receptúr. Vďaka tomu sú tieto výrobky značky Opavské tyčinky držiteľmi mnohých certifikátov a ocenení. Pre maximálnu spokojnosť klientov sú využívané všetky prostriedky na to, aby sa k nim ich objednávky dostávali čo najrýchlejšie a tiež v úplnom poriadku, čo zabezpečujú kvalitné a pevná balenia.


Čo tak syrové, slaninové alebo snáď grahamové tyčinky?

Pod značkou Opavské tyčinky môžete nájsť samozrejme viac druhov tyčiniek. Či už máte radšej neutrálnu chuť, ktorú si môžete sami doladiť alebo ste priaznivci pikantnejších príchutí, u nás si vyberiete. V ponuke sú nasledujúce produkty:

- Opavské tyčinky s príchuťou syra
- Talianske tyčinky Grissini
- Grissini mini
- Grahamové tyčinky
- Talianske tyčinky sypané kryštalickú soľou
- Opavské tyčinky s príchuťou syra a chilli
- Opavské tyčinky s príchuťou slaniny
- Sezamové sypané talianske tyčinky

Zdravé tyčinky z firmy PEKÁRNA KRÁL sú ideálnou voľbou pre vaše bezstarostné chrumkanie.

Vyskúšajte niektorú príchuť a užite si lahodnú chuť bez výčitiek.Viac informácií nájdete na našich stránkach tu  http://www.pekarnakral.cz/index.htmlKontaktný formulár
captcha


Vydané 06.11.2015
5 Prezretí