Nábytek AmadeusRastúci nábytok sa predstavil na veľtrhu FOR INTERIOR v Prahe

Deti aj veľa dospelých strávia za pracovným stolom aj niekoľko hodín denne. Bežne dostupné stoly však svojou konštrukciou nútia človeka sedieť v neprirodzenej polohe, čo vedie k zdravotným problémom. Tento problém rieši rastúci nábytok, ktorý je vhodný pre deti aj dospelých, je ergonomický a s majiteľom doslova rastie.

rastúce stoly pre deti

Rastúci nábytok pre deti aj dospelých

Ak zvažujete nákup pracovného stola a stoličky pre dieťa, pravdepodobne vyberáte medzi klasickými pevnými modelmi. Problém pevných stolov však spočíva v tom, že vaše dieťa porastie astronomickou rýchlosťou, a tak budete musieť čoskoro kupovať nový stôl. Tento problém rieši inovatívny rastúci nábytok, ktorý je možné podľa výšky postavy polohovať a doslova rastie s jeho majiteľom.

Rastúci ergonomický nábytok však nevyniká len možnosťou polohovania výšky. Rastúce stoly pre deti umožňujú náklon pracovnej dosky, čo je pre pohodlný zdravý posed veľmi dôležité. Detské stoličky sú zase navrhnuté tak, aby bola chodidlá na zemi, nohy v pravom uhle, chrbtová opierka navyše podporuje bedrá.

Nábytok Amadeus - rastúci nábytok, ktorý zabezpečí pohodlie aj zdravie


Nábytok pre deti ako investícia do budúcnosti

Investíciu do nábytku pre deti je potrebné brať z dlhodobého hľadiska. Rastúci nábytok môže dieťa používať niekoľko rokov a navyše výrazne ovplyvní jeho zdravie. Rastúce stoly a ďalší ergonomický nábytok pre deti je vhodný pre deti od prvej triedy až do ukončenia školskej dochádzky.

Nábytok pre deti vyberajte s ohľadom na ich vývoj a rast


Rastúce stoly pre deti sú vhodné aj pre prácu v stoji

Do kategórie kvalitného ergonomického nábytku môžeme zaradiť nábytok Amadeus. Ide práve o rastúci nábytok, ktorý si získal veľkú obľubu a je určený predovšetkým pre deti. Tento nábytok disponuje množstvom osvedčení a certifikácií.

Nábytok Amadeus je však jasným dôkazom, že rastúce stoly rozhodne nie sú určené len pre deti. V ponuke nájdete aj modely, ktoré sú priamo určené pre dospelých a sú dokonca vhodné aj pre prácu v stoji. Kvalitný ergonomický nábytok je totiž veľmi dôležitý aj pre dospelých a študujúcich, ktorí za stolom bežne strávi niekoľko hodín denne.

Portfólio nábytku Amadeus sa pritom neustále zväčšuje, stále sú vykonávané inovácie v oblasti rastúceho nábytku a vzhľadom k dopytu sú predstavované nové produkty. Amadeus spája zdravé osoby s hendikepovanými a umožňuje im pohodlnú a zdravú prácu za stolom a na stoličke.Viac informácií nájdete na našich stránkach tu  https://www.nabytek-amadeus.cz/Kontaktný formulár
captcha


Vydané 10.11.2015
80 Prezretí