Trachea, a.s.Skladané kuchynské dvierka T. segment - kombinácie farieb a vzorov bez obmedzenia

Zariaďujete si kuchyňu? Potom iste viete, aké dôležité je vybrať správne kuchynské dvierka. Práve nábytkové dvierka sú totiž často to prvé, čo je vidieť. Musí nielen dobre vyzerať, ale zároveň byť aj maximálne funkčné. Ak nechcete robiť kompromisy ani v jednej z týchto oblastí, sú pre vás ideálnym riešením skladané kuchynské dvierka T. segment od spoločnosti Trachea. Umožnia vám totiž kombinovať viaceré materiály a povrchové úpravy. Nábytkové dvierka si tak môžete vytvoriť presne podľa svojich predstáv.

Skladané kuchynské dvierka

Neviditeľná škára - tajomstvo úspechu pre kuchynské dvierka

V čom sú skladané kuchynské dvierka jedinečné? Ich kúzlo tkvie v stratenej škáre. Jednotlivé dielce dvierok sú totiž ohranené špeciálnym polyuretánovým lepidlom. Medzi hranou a plochou dvierok vzniká takmer neviditeľná škára, ktorá neruší celkový vzhľad dvierok. Použité lepidlo je navyše odolné proti teplu a vlhkosti. Kuchynské dvierka sú teda jedinečné nielen po estetickej, ale aj po praktickej stránke.

Kuchynské dvierka T. segment


Skladané kuchynské dvierka drevené aj farebné

V spoločnosti Trachea vám chceme vždy vyjsť maximálne v ústrety. Aj preto vám ponúkame kuchynské dvierka skladané z troch alebo piatich dielov, kde si jednotlivé diely môžete nakombinovať presne podľa vašich prianí. Zvoliť si môžete kuchynské dvierka, ktoré dokonale imitujú dekory tuzemských aj exotických drevín. Na svoje si u nás ale prídu aj milovníci farieb. Ponúkame totiž tzv. Unifarebné kuchynské dvierka v rôznych odtieňoch.

Či už chcete nábytkové dvierka sýto žlté, červené alebo v neutrálnych tónoch, u nás si určite vyberiete. Skladané kuchynské dvierka navyše môžete kombinovať aj so sklom. Nezáleží na tom, ako neštandardné sú vaše požiadavky, u nás nie ste obmedzení takmer ničím a pri výbere dvierok môžete popustiť uzdu vašej fantázii.

Nábytkové dvierka podľa vášho gustaViac informácií nájdete na našich stránkach tu  http://www.trachea-dvierka.sk/sk/Kontaktný formulár
captcha

FIREMNÉ ČLÁNKY


Druhy dekoratívneho skla vrátane potlače

Druhy dekoratívneho skla vrátane potlače

Dekoratívne sklo je najmä v dnešnej dobe veľmi žiadané. Tvorí neoddeliteľnú súčasť veľkého množstva nábytku, od výplne vstavaných skríň až po obkladové sklá. Na trhu môžete naraziť na veľké množstvo typov dekoratívneho skla, na čele s výrobkami T.Cristal od firmy Trachea. Tieto sklá sú k dispozícii v rôznom prevedení, okrem kalených skiel rôznych odtieňov sa môžete rozhodnúť aj pre potlač na sklo.

Vydané 01.07.2015

Vydané 11.03.2016
49 Prezretí
Aktualizácia 05.07.2016