Pogumovanie valcov, kolies a kladiek s vyššou životnosťou

Gumárenské výrobky od spoločnosti AGT Zlín sa vyznačujú vysokou pevnosťou, elasticitou, dlhou životnosťou a odolnosťou proti oteru. V ponuke nájdete napr. membrány pre stroje na výrobu pneumatík, hadice do hadicových ventilov, pogumované valčeky v mnohých prevedeniach pre široké využitie a ďalšie produkty.

Pogumovanie valcov, kolies a kladiek

Asociace gumárenské technologie Zlín s. r. o.

Spoločnosť AGT Zlín sa venuje vývoju, konštrukcii, výrobe a predaju výrobkov gumárenského priemyslu. Ako člen Českej hospodárskej komory a držiteľ certifikátu akosti podľa medzinárodnej normy ISO 9001:2008 ponúka produkty špičkovej kvality, ktoré majú široké využitie v mnohých oblastiach priemyslu. Zakladatelia firmy patria medzi popredných špecialistov na gumárenské a pneumatikárske technológie výroby s dlhoročnou praxou, rovnako tak zamestnanci sú kvalifikovanými odborníkmi v týchto oblastiach, čo zaručuje profesionalitu a prvotriednu akosť.

Medzi hlavné činnosti firmy patrí pogumovanie kladiek, valcov a kolies, výroba technickej gumy a konfekčných membrán pre výrobu pneumatík. Medzi klientov AGT Zlín patria napr. majitelia priemyselných, strojárenských, drevospracujúcich, poľnohospodárskych a pneumatikárskych prevádzok, ale aj také zvučné spoločnosti, ako je napr. CONTINENTAL BARUM, MICHELIN, CONTINENTAL MATADOR RUBBER a ďalšie.


Pogumovanie kladiek, valcov a kolies

Technická guma určená na pogumovanie kladiek, valcov a kolies sa lisuje vo formách v dvojetážovom elektricky vyhrievanom lise 800x800. Pri kusovej výrobe sa však forma nepoužíva, ale surová guma sa navinie na valec a ten sa zvulkanizuje vo vulkanizačnom kotle. Na základe požiadaviek zákazníka je možné vykonať pogumovanie v čiernej alebo svetlej farbe a s rôznym stupňom tvrdosti. Pogumovanie valcov sa v AGT Zlín realizuje do priemeru 400 mm a dĺžky 1 500 mm pomocou bežných gumových zmesí, ale aj zmesí pre vysoké zaťaženie v prípade použitia v náročnejších prevádzkach. Gumový povrch je ďalej brúsený a upravovaný podľa spôsobu využitia, napr. môže mať drážky, textilnú vrstvu, ... a pod.

Firma AGT Zlín vyrába aj prítlačné valce, ktoré sú okrem bežných machových gúm pogumované materiálom ELAST, ktorý sa vyznačuje dlhou životnosťou a vysokou pružnosťou. Prítlačné valce ELAST predstavujú najnovšiu inováciu firmy a získali si veľkú obľubu ako v Českej republike, tak aj v zahraničí (Slovensko, Južná Afrika).

Asociace gumárenské technologie Zlín sa venuje nielen pogumovaniu kladiek, valcov a kolies, ale okrem iného ponúka aj výrobu kompletných pogumovaných valčekov vrátane hriadeľov a ložísk na základe individuálnych potrieb a požiadaviek danej prevádzky.

Viac informácií o ponuke spoločnosti Asociace gumárenské technologie Zlín s. r. o. nájdete na webových stránkach www.agtzlin.cz


Viac informácií nájdete na našich stránkach tu  https://www.agtzlin.cz/
Vydané 10.07.2014
626 Prezretí
FIREMNÉ ČLÁNKY

AGT Zlín: Výroba drážkových gumených valcov

AGT Zlín: Výroba drážkových gumených valcov
Dôležitou súčasťou všetkých dopravníkových, baliacich, navíjacích aj ďalších priemyselných strojov sú pogumované valce. Ich prevedenie hrá dôležitú úlohu v činnosti celého zariadenia. Spoločnosť Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o., ktorá sa výrobou gumových valcov zaoberá už niekoľko rokov, ...
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o. AGT Zlín
WEBOVÁ STRÁNKA
Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o.
www.agtzlin.cz
Adres

Adres

třída Tomáše Bati 385
Zlín 4 763 02

agt@agtzlin.cz
+420 577 105 841


Nájdete nás aj tu:

FacebookARES
captcha