Michal Bitala
Rybářské potřeby


Rybárske potreby Michal Bitala v Přerove predáva rybárske prúty a bižutériu, návnady, živú nástrahu, navijaky a krmivá. Zakúpite u nás aj darčekové poukazy na nákup rybárskych potreba krmív.

V našej predajni zakúpite ľahké a zároveň pevné prúty na ryby. Predávame rybárske prúty feederové, kaprové, muškárske, spodkové, detské, matchové, teleskopické biče a pod. Prút je možné zakúpiť samostatne alebo v sade s navijakom.

Sortiment navijakov zahŕňa všetky modely od klasických opatrených prednej alebo zadnej brzdou cez voľnobežné až po muškárske.

Z rybárske bižutéria si môžete vybrať rôzne typy háčikov, vlascov, šnúr a pletenek, ale aj olovo, záťaže, náväzce, ihly a vrtáčiky.

Zakúpite u nás aj návnady a živé nástrahy. Z tohto sortimentu si môžete vybrať vláčacie nástrahy, ako sú gumové alebo partiklové nástrahy, trblietky, Pilker alebo wobblery. K dispozícii máme aj boilies alebo pelety.

Ako živá nástraha skvele poslúži živia červy, ktoré u nás tiež zakúpite.

Predávame aj krmivo pre ryby - krmítková zmesi, medovky a zoby.

Pre Vaše domácich miláčikov - psov a mačky - môžete u nás zakúpiť taktiež kvalitné krmivá.

Pokiaľ chcete známeho rybára potešiť milým darčekom, v našej predajni zaobstaráte darčekové poukazy pre nákup rybárskych potrieb.

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA Michal Bitala Rybářské potřeby
WEBOVÁ STRÁNKA
Michal Bitala
www.edb.cz
Adres

Adres

Velká Dlážka 2822/48
Přerov 750 02

rybarstvi-bitala@seznam.cz
+420 774 605 887


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha