ISOTRA a.s.
Žaluzie, rolety, markýzy

CZKVenkovní žaluzie

Spoločnosť ISOTRA a.s. je firma z Českej republiky, ktorá je členským štátom EÚ. Zaoberáme sa výrobou, predajom a dodávkou tieniacej techniky, medzi ktorú patria predovšetkým rolety, žalúzie a markízy. V ponuke nájdete sieťky proti hmyzu, všetky druhy vnútorných a vonkajších žalúzií, markízy na balkón, japonské steny a v neposlednej rade aj screenové a japonské rolety.

Sme jedni z najvýznamnejších výrobcov a exportérov tieniacej techniky v Českej republike. V našom sortimente nájdete:

Žalúzie:

- horizontálne
- vertikálne
- vonkajšie
- vnútorné
- strešné
- plisé - skladané látkové žalúzie
- hliníkové, drevené, plastové

Rolety:

- látkové
- vonkajšie
- strešné
- screenové z technickej tkaniny
- pred-okenné
- zatemňovacie pre úplné zatmenie

Rolety sú vhodné v prípade, ak preferujete látkové zatienenie a radi dotvárate interiér Vášho domova, u nás si môžete vybrať z viacerých druhov a vzorov látkových roliet. Zatemňovacie rolety na okno sú určené do administratívnych budov a premietacích miestností, pretože pohlcujú svetlo.

Markízy:

- vonkajšie na balkón alebo terasu
- terasovité
- košové pre použitie v komerčnej sfére

Markízy vás ochránia nielen pred slnečnými lúčmi, ale taktiež pred dažďom vďaka špeciálnej povrchovej úprave sú nepremokavé. Posedenie pod markízami ISOTRA si teda užijete počas horúčav v lete aj za daždivého počasia.

Sieťky proti hmyzu:

- okenné
- dverové
- demontovateľné
- rolovací typ

Sieťky proti hmyzu do okien a dverí vyriešia raz a navždy problém s otravným hmyzom a komármi v letnom období. Všetky modely sú dostupné v rôznych farbách podľa vzorkovníku RAL.

Japonské steny (rolety):

Slúžia ako alternatíva k vertikálnym žalúziám. Je možné ich použiť na zatienenie veľkých plôch, ale taktiež na predelenie veľkých miestností. Ponúkame široký výber farieb a vzorov s možnosťou elektrického ovládania.


Témy:

Žalúzie Opava vonkajšie, vnútorné, strešné, pergoly, rolety screenové, japonské, markízy na balkón