ISOTRA a.s.
Žaluzie, rolety, markýzy


Spoločnosť ISOTRA a.s. je firma z Českej republiky, ktorá je členským štátom EÚ. Zaoberáme sa výrobou, predajom a dodávkou tieniacej techniky, medzi ktorú patria predovšetkým rolety, žalúzie a markízy. V ponuke nájdete sieťky proti hmyzu, všetky druhy vnútorných a vonkajších žalúzií, markízy na balkón, japonské steny a v neposlednej rade aj screenové a japonské rolety.

Sme jedni z najvýznamnejších výrobcov a exportérov tieniacej techniky v Českej republike. V našom sortimente nájdete:

Žalúzie:

- horizontálne
- vertikálne
- vonkajšie
- vnútorné
- strešné
- plisé - skladané látkové žalúzie
- hliníkové, drevené, plastové

Rolety:

- látkové
- vonkajšie
- strešné
- screenové z technickej tkaniny
- pred-okenné
- zatemňovacie pre úplné zatmenie

Rolety sú vhodné v prípade, ak preferujete látkové zatienenie a radi dotvárate interiér Vášho domova, u nás si môžete vybrať z viacerých druhov a vzorov látkových roliet. Zatemňovacie rolety na okno sú určené do administratívnych budov a premietacích miestností, pretože pohlcujú svetlo.

Markízy:

- vonkajšie na balkón alebo terasu
- terasovité
- košové pre použitie v komerčnej sfére

Markízy vás ochránia nielen pred slnečnými lúčmi, ale taktiež pred dažďom vďaka špeciálnej povrchovej úprave sú nepremokavé. Posedenie pod markízami ISOTRA si teda užijete počas horúčav v lete aj za daždivého počasia.

Sieťky proti hmyzu:

- okenné
- dverové
- demontovateľné
- rolovací typ

Sieťky proti hmyzu do okien a dverí vyriešia raz a navždy problém s otravným hmyzom a komármi v letnom období. Všetky modely sú dostupné v rôznych farbách podľa vzorkovníku RAL.

Japonské steny (rolety):

Slúžia ako alternatíva k vertikálnym žalúziám. Je možné ich použiť na zatienenie veľkých plôch, ale taktiež na predelenie veľkých miestností. Ponúkame široký výber farieb a vzorov s možnosťou elektrického ovládania.

Témy:

Žalúzie Opava vonkajšie, vnútorné, strešné, pergoly, rolety screenové, japonské, markízy na balkón

FIREMNÉ ČLÁNKY

Cesta za úspechom - opavská firma ISOTRA oslavuje 25 rokov výroby žalúzií

Cesta za úspechom - opavská firma ISOTRA oslavuje 25 rokov výroby žalúzií
ISOTRA patrí v Opavskom regióne medzi najúspešnejšie firmy. Za vznikom firmy stojí Ing. Erich Stavař a Ing. Bohumír Blachut. Začiatky ale neboli jednoduché. S výrobou tieniacej techniky začali v garáži s minimom finančných prostriedkov.

Látkové žalúzie plisé - praktický a efektný doplnok pre vaše okná

Látkové žalúzie plisé - praktický a efektný doplnok pre vaše okná
Chcete oživiť svoj interiér, ale na nový nábytok a veľké zmeny nemáte peniaze? Zamerajte sa na okná a vymeňte staré žalúzie za moderné látkové plisé. Tieto skladané látkové žalúzie od spoločnosti Isotra skvele vyzerajú a dodajú interiéru potrebný šmrnc, zároveň ale znižujú hlučnosť v miestnosti, ...

Žalúzie a rolety nesmú byť nebezpečné pre deti

Žalúzie a rolety nesmú byť nebezpečné pre deti
Deti sú to najcennejšie, čo máme. Moc rady zisťujú nové informácie a objavujú svet okolo seba. Každý z nás pozná tú zvedavú otázku „A prečo?“ alebo obľúbené „Čo to je?“. Veľmi dôležité je chrániť ich pred potenciálnym nebezpečenstvom, ktoré môže predstavovať aj domáce vybavenie, spotrebiče či ...

Spoločnosť ISOTRA, a. s. uvádza na trh SCREENOVÉ ROLETY

Spoločnosť ISOTRA, a. s. uvádza na trh SCREENOVÉ ROLETY
Screenové rolety ISOTRA predstavujú vysoko účinnú, estetickú a modernú tieniacu techniku, s ktorej pomocou je možné zabezpečiť príjemnú teplotu v interiéri a optimálne svetelné podmienky pre prácu a odpočinok. Technológia výroby tkaniny pre tieto screenové rolety zabezpečuje ich vysokú odolnosť ...
POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA ISOTRA a.s. Žaluzie, rolety, markýzy
WEBOVÁ STRÁNKA
ISOTRA a.s.
www.isotra.sk
Adres

Adres

Bílovecká 2411/1
Opava 746 01

isotra@isotra.cz
+420 553 685 111


Nájdete nás aj tu:

FacebookInstagramARES
captcha