JATKA-KURKA s.r.o.


K Rybníčkům 359, Otice 747 81
Náš bitúnok sa zaoberá nákupom, porážkou aj opracovaním ošípaných, predajom bravčových polovičiek a vnútorností.

Predaj, porážka:
- opracované bravčové polovičky
- nákup živých prasiat a dobytka
- preprava živých zvierat
- vnútornosti
- pľúca
- pečeň
- obličky, srdce a žalúdky
- bravčová masť
- bránica, slezina.

Dodávateľom aj odberateľom zabezpečíme dopravu mäsa a výrobkov.
Predaj búraného mäsa:
- Jaromír Tichý, tel.: + 420 724 541 040.

Produkty
  • údené mastné produkty, salámové výrobky, mleté mäso, dusená šunka, zabíjačkový sortiment
Kontaktný formulár
captcha

Produkty
Výkup a porážka ošípaných Opava - čerstvé bravčové výrobky priamo z bitúnka

Výkup a porážka ošípaných Opava - čerstvé bravčové výrobky priamo z bitúnka

Akékoľvek bravčové výrobky priamo z bitúnka nakúpite u firmy JATKA-KURKA s.r.o. v Oticiach u Opavy v ČR, ktorá sa zaoberá výkupom a porážkou ošípaných. Zháňate čerstvé a kvalitné mäso za priaznivú cenu? Príďte si nakúpiť do firmy JATKA-KURKA s.r.o. v Oticiach u Opavy, ktorá nakupuje živé ošípané a následne vykonáva opracovanie bravčových polovičiek. Zároveň vyrábame bravčové výrobky, ako sú: - slaninové a bravčové odrezky - žalúdky - srdce - pľúca - bránice - pečeň - obličky - slezina - bravčová masť. Rozvážame mäso aj bravčové výrobky našim zákazníkom, ako aj dodávateľom. Ručíme Vám za čerstvosť nášho mäsa!


Bravčové mäso priamo z bitúnka - jatočné opracovanie ošípaných, kvalita a čerstvosť

Bravčové mäso priamo z bitúnka - jatočné opracovanie ošípaných, kvalita a čerstvosť

Spoločnosť JATKA-KURKA s.r.o. ponúka jatočné opracovanie ošípaných a následný predaj čerstvého a kvalitného bravčového mäsa priamo z bitúnka v okolí Opavy a Ostravy. Príďte si pre čerstvé mäso priamo z bitúnka do firmy JATKA-KURKA, s.r.o., ktorá opracuje jatočné ošípané vo vysokej kvalite a následne vyrobí kvalitné bravčové mäso a mäsové výrobky. Sme k dispozícii pre zákazníkov nielen v Opave, ale aj v Ostravy a okolí. V našej prevádzke vykonávame porážku jatočných ošípaných a opracovanie bravčových polovičiek s dennou kapacitou 1 100 kusov porážaných ošípaných. Ponúkame vám tieto výrobky z jatočných ošípaných: - bravčové polovičky - slaninové odrezky - odrezky - pľúca - slezina - pečeň - obličky - srdce - krájaný žalúdok - ostatné suroviny z porážaných svíň Dodávateľom a odberateľom zabezpečíme prepravu svíň a rozvoz našich výrobkov, taktiež máme zmluvné ceny výrobkov a služieb vrátane zliav pre dlhodobých partnerov. Ručíme za kvalitu a čerstvosť, príďte navštíviť našu spoločnosť JATKA-KURKA, s.r.o. v Oticiach.


Čerstvé bravčové mäso, mäsové výrobky a bravčové polovičky z bitúnkov

Čerstvé bravčové mäso, mäsové výrobky a bravčové polovičky z bitúnkov

Čerstvé bravčové mäso z bitúnkov, mäsové výrobky a bravčové polovičky Vám ponúka naša spoločnosť Jatka-Kurka, s.r.o. v Oticiach blízkosti Opavy. JATKA-KURKA s.r.o. prevádzkuje porážku a výkup jatočných ošípaných v OTIC na Opavsku. Bravčové polovičky opracujeme vo vysokej kvalite a následne vyrábame kvalitné bravčové mäso a mäsové výrobky. Predávame vždy čerstvé mäsové výrobky: - masť - bravčové a slaninové odrezky - bravčovú pečeň, pľúca a ľadvinky - slezinu, bránicu - bravčové žalúdky. Bravčové výrobky a polovičky rozvážame do predajní k zákazníkom. Čerstvé mäso a výrobky nakúpite u nás v Oticiach u Opavy.