HON-KUCHYNĚ studio Opava
Zakázková výroba kuchyní


Krnovská 553/184, Opava 747 07
Studio kuchýň - firma HON-kuchyne Opava predáva, dodáva a montuje kuchyne na mieru od výrobcu nábytku HON a.s. s viac ako 90-ročnou tradíciou.

V našom Opavská štúdiu Vám naši skúsení zamestnanci pri vopred dohovorenom stretnutí pomôžu s návrhom na mieru, aby vyrobená kuchyne vyhovovala Vašim požiadaviek, a zároveň bola praktickou súčasťou Vášho bývania.

Nepodceňujte výber kuchyne a nechajte si poradiť od odborníkov - konzultácie, zameranie a grafický návrh (vizualizácia) sú u nás zadarmo. Všetko pre Vás zabezpečíme v prvotriednej kvalite a spoľahnúť sa môžete na profesionálny prístup, kedy Vám radi poradíme so zostavením návrhu podľa vlastných dlhoročných skúseností.

Kuchynské štúdio HON Opava je spoločnosť, ktorá Vám pomôže s realizáciou Vašich predstáv o dokonalom bývaní.
Zaistíme Vám odborné poradenstvo s našim skúseným dizajnérom, zameriame priestor priamo u Vás doma a pripravíme Vám vizualizáciu a návrh ceny zdarma.
Používame len komponenty a spotrebiče špikových značiek ako sú Blum, Bosch, Egger, Franke, Gorenje, Schachermayer, Siemens.

Vďaka využitiu modelového riešenia pomocou stavebnicového systému dokážeme funkčne vyriešiť usporiadanie kuchýň pre rodiny s deťmi, pre seniorov alebo aj pre špecializované organizácie.

Výroba, návrh, predaj, dovoz a montáž, proste komplexné služby pre vytvorenie modernej kuchyne, jedálne, kuchynského zariadenia alebo kuchynských kútov.

Zákazková výroba kuchýň podľa vizualizácie:
- modelové riešenie pomocou stavebnicového systému
- funkčné usporiadanie kuchyne
- vizualizácie, návrh ceny a konzultácie pri realizácii zadarmo
- zameranie priestoru kuchyne priamo u zákazníka
- kompletná inštalácia
- dovoz a montáž a poradenstvo

Produkty
  • skrinky do kuchyne, kuchynské stoličky, kuchynské linky, kuchynské pracovné dosky, kuchynské stoly, jedálenské zostavy
  • spálne na mieru, individuálne kuchynské zostavy, návrhy obývacích izieb, výroba nadrozmerného nábytku

Kontaktný formulár
captcha