Š+N MIRADE s.r.o.


Hlavnou činnosťou českej firmy Š+N MIRADE, ktorá je členským štátom EÚ, je výroba pántových a posuvných dverí (posuviek), ktoré je možné zakúpiť prostredníctvom nášho e-shopu. Dvere dodávame nielen po celom území Českej republiky, ale aj na Slovensko. Okrem iného sa zaoberáme zákazkovou výrobou nábytku, ako sú kuchynské linky či vstavané skrine na mieru.

V portfóliu posuvných dverí (taktiež posuvky) nájdete plné dvere (hladké, VERTIKAS s úzkym pozdĺžnym presklením, QUADRAS štyri presklené štvorce v stredovej línii dverí, DOMINANTS so štyrmi presklenými obdĺžnikmi nad sebou, TODAS veľká presklená plocha.

Ďalej dvere dvojkrídlové (plné hladké, VERTIKAS, QUADRAS, DOMINANTS a TODAS), posuvné celosklenené (s kaleným bezpečnostným sklom, dymové, číre, pieskované sklo, s klasickým alebo moderným kovaním).

Na našom e-shope je možné zakúpiť aj otváracie interiérové ??dvere v rôznych dekoroch, a to otváracie (pantové), prevedenie plné hladké VERTIKAS, QUADRAS a DOMINANTS, jednokrídlové a dvojkrídlové a taktiež zárubne k posuvným a otváracím dverám (v prípade atypických rozmerov nás prosím kontaktujte).

Zaoberáme sa návrhom, zákazkovou výrobou, predajom a servisom nábytku pre byt, dom či komerčné priestory. Realizujeme kuchyne a kuchynské linky, vstavané skrine, spálne a detské izby, jedálne, obývacie a predsieňové steny, šatne, kúpeľňový a kancelársky nábytok, vybavenie interiérov komerčných priestorov (hotely, penzióny, kaviarne, bary a pod.), vybavenie pre školy, škôlky a jasle.

Témy:

Posuvné dvere, posuvky, e-shop, vstavané skrine, kuchyne, nábytok na mieru Praha, Česká republika

AKTUÁLNE PONUKY

Výroba, predaj lacných interiérových posuvných dverí, posuvky na zákazku Slovensko

Výroba, predaj lacných interiérových posuvných dverí, posuvky na zákazku Slovensko
Česká firma Š+N MIRADE so sídlom v Krčmani pri Olomouci vyrába a predáva lacné, ale kvalitné posuvné dvere aj na zákazku. Interiérové dvere dodávame po celej Českej republike i na Slovensko - od Bratislavy, cez Banskú Bystricu až po Košice. Ušetrite si čas a kúpte si posuvné dvere v našom ...
POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA Š+N MIRADE s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Š+N MIRADE s.r.o.
www.lacneposuvnedvere.sk
Adres

Adres

Olomoucká 175
Krčmaň 779 00

eshop@nabyteksn.cz
+420 606 614 299


Nájdete nás aj tu:

FacebookARES
captcha