DAPAS spol. s r.o.


Masarykovo nám 66, Konice 798 52
Naša spoločnosť bola založená v roku 1996 a v súčasnosti patríme k najväčším špecialistom na obalové materiály v Českej republike.
V našom širokom sortimente si môžete vybrať akýkoľvek obalový materiál pre najrôznejšie použitie.
Obalové materiály vyrábane a dodávame v rôznych prevedeniach, podľa priania klienta.
Hlavných produktom našej spoločnosti je polyetylénová fólia, z ktorej vyrábame vrecia, sáčky, tašky ai.
Špecializujeme sa predovšetkým na výrobu LDPE fólií, hadíc, polohadíc pre skupinové balenie v oblasti priemyslu, ale aj do menších prevádzok.
Taktiež sme schopní zabezpečiť potlač fólií a to až v šiestich farbách.

Produkty:
- LDPE fólie
- HDPE fólie
- bublinkové fólie
- náviny
- prieťažné stretch fólie
- igelitky (plastové tašky).

Sklad Chmelnice 5, 79852 Konice

Produkty
  • zmršťovacie a stretch fólie, plastové fľaše a fľaštičky, PE sáčky a tašky, plastové prepravky a palety
Kontaktný formulár
captcha

Produkty
Prepravné vrecia a paletizačné fólie na balenie aj pre fixáciu tovaru na paletách

Prepravné vrecia a paletizačné fólie na balenie aj pre fixáciu tovaru na paletách

Prepravné vrecia a paletizačné fólie na balenie veľkoobjemových produktov a pre fixáciu tovaru na paletách vyrába a dodáva firma DAPAS, spol. s.r.o. z Prostějova z Českej republiky. Pri preprave zabezpečujú paletizačné vrecia ochranu palety ako celku. Kvalitné paletizačné vrecia a fólie pre fixáciu tovaru na paletách a taktiež prepravné vrecia na balenie veľkoobjemových produktov vyrába firma DAPAS, spol. s.r.o. V ponuke máme polyetylénové vrecia a fólie pre balenie počas exportnej prepravy a taktiež obaly na dlhodobejšie skladovanie. Paletizačné vrecia chránia tovar pred prachom a vlhkosťou a ich výhodou je opakované použitie. Poskytujú celkové zabezpečenie celej palety a taktiež sa hodia do prepravných boxov. Naše zmraštiteľné paletizačné vrecia vytvoria dokonalý fixný obal. Sú UV stabilné a vhodné pre skladovanie tovaru vo vonkajšom priestranstve. Dodávame obalové materiály v mnohých prevedeniach, rôznych rozmeroch a farbách podľa potrieb zákazníkov.


Predaj obalového materiálu, bublinkových fólií, vriec a tašiek, Olomouc

Predaj obalového materiálu, bublinkových fólií, vriec a tašiek, Olomouc

Ak hľadáte v Olomouci spoločnosť, ktorá predáva obalový materiál, tašky, vrecia a bublinkové fólie, obráťte sa na našu spoločnosť DAPAS spol. s r. o.! Zaoberáme sa zásobovaním plastových produktov, a to vrátane dopravy k zákazníkovi. Dodávame obalový materiál do priemyselných podnikov, skladov, menším odberateľom a živnostníkom. Naše produkty: - LDPE fólie - hadice, polohadice - vrecia - sáčky - tašky - bublinkové fólie a pod. Kompletnú ponuku a viac informácií nájdete na našich webových stránkach.