IMC Zlín, a.s.


Spoločnosť IMC Zlín, a.s. poskytuje služby a produkty na profesionálnej úrovni, ktoré napomáhajú zvyšovať efektivitu i kvalitu firemných procesov. Medzi naše špecializácie patrí automatizovaný zber dát z výrobných technológií, monitoring výroby a monitorovanie výrobných procesov. Ďalej sa zaoberáme aj vývojom a dodávkami podnikových informačných systémov a poskytujeme vývoj softvéru na zákazku najmä v oblasti webových aplikácií.

Vždy sa sa snažíme navrhnúť a realizovať optimálne riešenia podľa požiadaviek zákazníkov s využitím najmodernejších technológií. Ponúkame:

- monitoring výroby
- sledovanie výrobných procesov
- zber dát z výroby - digitalizácia výroby
- sledovanie efektivity výroby (optimalizácia)
- MES systém
- procesné inžinierstvo
- OEE, CEZ - celková efektivita zariadenia, prípadne iné KPI
- vizualizácia výroby
- technologické informačné systémy.

Sledovaním efektivity výroby a výrobného procesu môže dôjsť k zisteniu rezerv vo výkonnosti a následnému opatrení na zvýšenie výkonu i efektivity. V tejto oblasti ponúkame zákazníkom navrhnutie a realizáciu systému pre zber dát a ich vyhodnotenie, spracovanie OEE analýzy a jeho jednotlivých zložiek.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam z oblasti podnikových informačných systémov a automatizácie výroby dodávame výrobným podnikom MES systémy, ktoré využívajú aktuálne informácie o situácii vo výrobe pre kvalitnejšie riadenie a dosiahnutie cieľov výroby.

Systémy ponúkané spoločnosťou IMC Zlín poskytujú kvalitné riešenia problémov v oblasti riadenia výroby, obchodu a služieb na základe potrieb zákazníka.

Medzi priority našej firmy patrí predovšetkým kvalita poskytovaných služieb, dlhoročná tradícia a pružná cenová politika.

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA IMC Zlín, a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
IMC Zlín, a.s.
www.imc.cz
Adres

Adres

Vodní 1972
Zlín 760 01

imc@imc.cz
+420 602 736 858


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha