Galanterní klempířství
Josef Kolínek


Rataje 169, Rataje 768 12
Galantérna klampiari Josef Kolínek, so sídlom v regióne Kroměříž, ponúka práce v obore kovotepectvo, pasířství, kovotlačitelství. Našou špecializáciou je výroba vikierov, vežičiek, veterných ružíc a ďalších ozdobných prvkov na strechy.
Tiež vyrábame ozdobné časti, diely motocyklov - ozdobné nádrže, blatníky.

Ozdobné klampiarske prvky dodáme na zákazku. Prevažne vyrábame dobovo stvárnené, dekoratívne, ozdobné klampiarske prvky na historické stavby. Vykonávame udržiavacie práce na pamiatkovo chránených, historických a monumentálnych stavbách.

Klampiarska výroba:
- vežičky, vykončení kostolných veží
- vikiere
- veterné ružice - koruhvy, kohút, veterník
- ukazovatele svetových strán
- kotlíky, lapače vody
- chrliče vody
- kryty na objímky zvodu
- nádrže, blatníky, časti karosérie motocyklov.

Produkty
  • elektropríslušenstvo pre motocykle, riadiace valčeky predaj, servis ozubených kolies, regulátory pre motocykle, náhradné diely pre motorky
  • montáž strešných krytín, dodávky striech, strechy na kľúč, montáž klampiarskych prvkov, ďalšie spracovanie plechu
  • kovové hroty, tepané tyče pre zábradlia, kovové madlá, kovové valcované prúty, kovové stĺpiky

Kontaktný formulár
captcha

Produkty
Umelecké klampiarstvo, ozdobné klampiarske výrobky ČR - vikiere, vežičky, veterné ružice

Umelecké klampiarstvo, ozdobné klampiarske výrobky ČR - vikiere, vežičky, veterné ružice

Josef Kolínek z regiónu Kroměříž realizuje práce v oblasti umeleckého klampiarstva. Vyrába vikiere, vežičky, veterné ružice, koruhvy pre historické stavby a ďalšie ozdobné klampiarske výrobky. Umelecké klampiarstvo má tisícročnú tradíciu. Ozdobné klampiarske výrobky z medi, mosadze, cínu či striebra sa vyrábajú dodnes. Firma Josef Kolínek z obce Kroměříž v ČR sa špecializuje na vikiere, vežičky, veterné ružice, koruhvy, lapače vody a ďalšie dekoratívne prvky pre historické stavby. Pôsobíme po celej ČR. Realizujeme údržbové práce na pamiatkovo chránených, historických a monumentálnych stavbách. Vďaka skúsenostiam v odbore pasiarstva, kovotepectva, meditepectva, kovotlačiteľstva sme schopní vyrobiť na zákazku akékoľvek klampiarske prvky z rôznych druhov kovov, nielen prvky na strechy, ale aj ozdobné interiérové doplnky.