SEPAJACOM s.r.o.
Servis nákladních vozidel a návěsů


Ak hľadáte skúsených automechanikov, ktorí sa špecializujú na opravy, servis a diagnostiku nákladných vozidiel a návesov, potom ich nájdete vo firme SEPAJACOM s.r.o. v Košiciach. Náš servis nákladných vozidiel a návesov zaistí pre vaše vozidlo všetko potrebné vrátane overenia tachografu a tiež poskytnú kvalitné služby pneuservisu.

Sme špičkovo vybavený servis pre nákladné vozidlá a návesy. Opravujeme a diagnostikujeme vozidlá značiek DAF, Volvo, MAN, Mercedes, Iveco, Scania. Do našich rukách môžete zveriť opravu elektroinštalácie, nezávislého kúrenia (WEBASTO, EBERSPÄCHER) a tiež autoklimatizácií.

Postaráme sa aj o opravu návesové techniky Schmitz, Kögel, SCHWARZMÜLLER a Krone. Zaistíme opravy po haváriách, ako je rovnanie rámu alebo spravenie konštrukcií a zadných dverí. Vykonávame tiež servisné úkony, ako je nastavenie brzdových tlakov, kontrola brzdového obloženia a doštičky, brzdového bubna a kotúča a ďalšie.

Poskytujeme odbornú a starostlivú montáž a servis autoklimatizácií a nezávislého kúrenia. Klimatizácia vyčistíme, vydezinfikujeme a naplníme. Pre našich kmeňových zákazníkov poskytujeme servis 24 hodín denne NONSTOP.

Súčasťou našej dielne je aj pneuservis, kde odborne vykonáme opravu mechanického poškodenia pneumatiky a tiež sa postaráme o prezutie pneumatík. Môžete si u nás zakúpiť aj úplne nové pneumatiky od preverených výrobcov pneu pre nákladné vozidlá.

Medzi naše ďalšie patrí činnosti patrí overovanie tachografu, príprava na STK a diagnostika vozidiel i návesov.

Zameriavame sa na predaj nových nákladných vozidiel značky DAF - vždy radi poskytneme podrobné informácie a tiež poradíme s výberom.

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA SEPAJACOM s.r.o. Servis nákladních vozidel a návěsů
WEBOVÁ STRÁNKA
SEPAJACOM s.r.o.
www.sepajacom.cz
Adres

Adres

Šlechtitelů 695/6
Olomouc 779 00

info@sepajacom.cz
+420 725 734 377


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha