Jezírko Servis
Tomáš Červinka


Zerzavice 2146, Staré Město 686 01
Spoločnosť Jazierko Servis poskytuje konzultácie, ako v dnešnej dobe realizovať lacné bývanie v prírode. Súčasne ponúka kompletné realizácie bývanie a celého okolia domu - záhrady, záhradné jazierka - kúpacie, okrasná, na chov rýb, bio bazény.

Pôsobí v regióne Zlínsky kraj, Trenčiansky kraj, Praha.

Ak máte radi prírodu a zaujíma Vás, ako rýchlo bývať bez finančnej záťaže hypotékou, dohodnite si termín konzultácie a poradíme Vám ako bývať za pár týždňov, aj keď máte len jeden príjem.

Postaráme sa o realizáciu celého projektu, ktorého základom je mobilný dom na mieste, ktoré si sami vyberiete. Naším hlavným odborom je záhradná architektúra, preto je pre nás ľahké upraviť aj celé okolie domu. Naša firma vysadia okrasné rastliny, stromy do záhrady, sprostredkujeme výrobu letného posedenie, priestor na grilovanie, pec na pečenie. Zakomponujeme vhodne aj záhradné jazierko - kúpacie, okrasné, s vodopádom, na ryby, bio bazén.

Rad úspešných projektov záhrad, záhradných jazier aj interiérová jazierka sme už realizovali a naši klienti boli nadšení z výsledku.
Prenechajte nám kompletnú realizáciu Vašej záhrady a Vaše sny o bývaní uprostred prírody sa čoskoro stanú realitou.

Produkty
  • správa súkromných investícií, plánované zaopatrenie, firemné financie, fúzie a akvizície, hypotéky a pôžičky, privátna finančná stratégia
  • návrhy interiéru a exteriéru, interiéry na kľúč, služby architekta, urbanistické štúdie, projekty rezidenčných stavieb, originálne štýlové interiéry
  • úprava stromov a drevín, renovácia trávnikov, inštalácia zavlažovacích systémov, terénne úpravy, starostlivosť o zeleň, údržba zelene
  • záhrady na mieru, 3D vizualizácie záhrad, rozvrhnutie plochy záhrady, záhradná architektúra, okrasná zeleň a jazierka

Kontaktný formulár
captcha

Produkty
Konzultácie, realizácia, záhradné jazierko kúpacie, okrasné, bio bazén - Bratislava, Trenčín, Žilina

Konzultácie, realizácia, záhradné jazierko kúpacie, okrasné, bio bazén - Bratislava, Trenčín, Žilina

Česká spoločnosť Jezírko servis sa zameriava na realizáciu záhradných jazier. Postavím bio bazén, kúpacie či okrasné jazierko, ktoré doladia k dokonalosti každú záhradu. Stačí si len vybrať, aký prvok do Vašej záhrady chcete zakomponovať. Sme pripravení splniť Vaše predstavy, poskytujeme konzultácie a poradenstvo. Podľa Vašich požiadaviek a možností doladíme aj celé okolie Vášho domu - záhradu, priestor pre letné posedenie a grilovanie. Pôsobíme v Českej republike aj na Slovensku - predovšetkým v regiónoch Bratislava, Trnava, Trenčín, Žilina, Púchov.


Úžitková záhrada s miestom pre relaxáciu - návrhy a realizácie Bratislava, Trenčín, Žilina

Úžitková záhrada s miestom pre relaxáciu - návrhy a realizácie Bratislava, Trenčín, Žilina

Kvalita bývania je daná nielen obytným interiérom, ale aj okolím každého obydlia. Dôležitá je teda záhrada - ideálnym spojením je úžitková záhrada s miestom pre relaxáciu, ktorá prináša radosť v každom smere. O návrhy a realizácie záhrady sa postará firma Jezírko servis Uherské Hradiště - pôsobíme v Českej republike aj na Slovensku v regiónoch Bratislava, Trnava, Trenčín, Žilina, Púchov. Záhrada od nás môže byť rajom na zemi - oáza v púšti priemyselného poľnohospodárstva. Budete sa tam nielen dobre cítiť, ale prinesie Vám aj úžitok. Oddelíme relaxačnú časť záhrady od úžitkovej a zakomponujeme nielen okrasné prvky, ale aj ovocné stromy a kríky, záhony so zeleninou či pár riadkov zemiakov. Budete tak mať po ruke vlastné čerstvé ovocie a zeleninu. Realizujeme Vaše sny o záhrade! Neváhajte a kontaktujte nás.