REKMA, spol. s r.o.


Špecializovaná firma REKMA, spol. s r.o. so sídlom v Břeclavi disponuje modernou cestárske technikou. V ponuke máme stroje pre opravy a údržbu komunikácií, ktoré predlžujú životnosť betónových a asfaltových povrchov diaľnic, ciest, mostov, parkovacích plôch, letísk či priemyselných podláh. V rámci služieb Vám tiež pomôžeme so správnym výberom použitých materiálov.

Úzko spolupracujeme s americkou firmou Crafco a sme teda distribútorom materiálov a strojového zariadenia tejto spoločnosti, ktorá ponúka:
- kompletný systém strojov
- zálievkovej hmoty
- vysprávková hmoty
- tesniace povrazca
- geokompozity
- impregnácia cemento-betónových povrchov
- omladzovanie a konzervácia asfalto-betónových povrchov
- recyklácia za horúca.

Okrem materiálov k oprave komunikácií u nás nájdete aj stroja k ich nanášanie. Strojné vybavenie na údržbu a opravu povrchov vozoviek je to najkvalitnejšie na svetovom trhu - skvelá kvalita, výkon i užívateľský komfort.

V produktoch nájdete tiež variče zálievkových hmôt zn. Crafco, ktoré sa vyznačujú neprekonateľnou rýchlosťou v ohriatí materiálu na aplikačnú teplotu, minimálnymi nárokmi na údržbu a čistenie, vysokým výkonom a bezpečnosťou. Variče sú dostupné v niekoľkých veľkostiach:
- mini variče Mini - 37 a 110 litrov
- variča SuperShot s vyhrievanou hadicou - 227 a 473 litrov
- variče EZ 500 (500 litrov) s možnosťou voľby vyhrievané alebo nevyhrievané hadice.

Najlepšie voľbu pre prípravu trhlín je fréza divokých trhlín Crafco Pavement Cutter 200, ktorú tiež nájdete v našej ponuke. Jedná sa o výkonný stroj s nastaviteľnou šírkou i hĺbkou rezu, ktorý frézuje trhliny v asfaltových aj v betónových povrchoch. Jednoduchá obsluha, dlhá životnosť a vysoký výkon robí z tohto stroja najpredávanejšie frézu divokých trhlín na svete.

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA REKMA, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
REKMA, spol. s r.o.
www.rekma.net
Adres

Adres

Mendlova 3298/11
Břeclav 690 03

rekma@rekma.net
+420 519 323 981


Nájdete nás aj tu:

FacebookARES
captcha