Hotel Telč
Café Telč s.r.o.


Na Můstku 37, Telč 588 56
Náš hotel nájdete v centre mesta Telče. Ubytovať sa u nás môžu jedinci, cyklisti, pary, novomanželia ale aj rodiny s deťmi. Naše apartmány sú veľmi útulné a hlavne rozmerné. V cene ubytovania sú zahrnuté bohaté raňajky, ktorá je podávaná v salóniku hotela. Všetky apartmány sú vybavené vlastnou kúpeľňou, kuchyňou s jedálenským kútom, televíziou i wi-fi pripojením. Súčasťou hotela je aj kaviarne, kde si môžete vychutnať rôzne druhy káv vrátane BIO kávy Moak, prírodné lehonické šťavy ad.


Apartmán č. 1 sa nachádza v 1. poschodí. Spálňa je oddelená a čaká v nej na Vás veľká pohodlná posteľ, kreslo, pohovka, šatníková skriňa aj písací stôl, keby ste sa potrebovali uchýliť k svojej práci. Chodba zo spálne vedie do jedálne s kuchynským kútom, kde je k dispozícii varná doska, rúra, chladnička, kanvica aj nápojový servis. Na požiadanie Vám raňajkách prinesieme na izbu.

Apartmán č. 2 nadchne akokoľvek veľkú rodinu. Opäť je spálňa oddelená od ďalších miestností a je smerovaná na západ s krásnym výhľadom na vežu sv. Ducha, ktorá je dominantou mesta Telče. Obývacia izba je spojený s kuchyňou a jedálenským stolom. Nájdete v ňom dve pohovkami na ktorých sa prípadne vyspí zvyšok rodiny.

Svadobné Apartmán č. 3 je miestom, z ktorého nebudete chcieť odísť. Kontinentálne posteľ Vás obklopí zo všetkých strán, na požiadanie prinesieme raňajky na izbu, aby ste si mohli predĺžiť ranné vstávanie. V kúpeľni je umiestnená vírivá vaňa v ktorej si so svojou polovičkou môžete užívať ďalšie krásne chvíle odpočinku.

Apartmán č. 4 sa nachádza v 2. poschodí hotela. Spálňa je klasicky oddelená a tiež v nej nájdete veľkú priestrannú posteľ, kreslo, pohovku, šatníková skriňa i písací stôl. Využiť môžete TV s plochou obrazovkou a wifi zadarmo. Toaleta je oddelená od kúpeľne, ktorá je vybavená vaňou, potrebnú kozmetikou, fénom a na požiadanie pripravíme župan.

Studio č. 5 je náš najmenší a najútulnejšie izbu, taktiež ho nájdete v 2. poschodí. V izbe je všetko potrebné vrátane kuchynského kúta, chladničky aj jedálenského stola. Kúpeľňa je od toalety oddelená a tiež v nej nájdete priestrannú vaňu s pripravenou kozmetikou.

Tento rozmerný Apartmán č. 6 nadchne akokoľvek veľkú rodinu rovnako ako pri apartmáne č. 2. Spálňa je opäť smerovaná na západ s výhľadom na vežu sv. Duch. Obývacia izba má taktiež kuchynskú linku, jedálenský stôl a dvoma pohovkami. Kúpeľňa je vybavená vaňou, toaletou, všetku kozmetikou a fénom a opäť na požiadanie pripravíme župan.

Cenník ubytovanie je k nahliadnutiu na našich webových stránkach, kde nájdete aj rezervačný formulár.

Produkty
  • ubytovacie služby, voľné izby a apartmány, hotelový servis, služby stravovania v hoteli
  • kávy z pražiarne, výroba tort a zákuskov, zmrzliny a zmrzlinové poháre, predaj studených a teplých nápojov
  • požičovňa bicyklov pre cyklistov, cyklistické trasy a cestičky, dovolenka na bicykli, organizácia cyklosúťaží

Kontaktný formulár
captcha