ABEL-Computer, s.r.o.
Spoľahlivé kazety do Vašej tlačiarne


A. Hlinku 6, Čadca 022 01
Spoločnosť ABEL-Computer, s.r.o. je významným českým výrobcom tonerových kaziet, ktoré kompletizuje na strojoch vlastnej konštrukcie z overených komponentov od najlepších výrobcov. Rozumieme tlači, a preto Vám môžeme ponúknuť kompletné služby v tomto odbore, či už potrebujete kvalitné náplne do tlačiarní, renovované tonery a atramentové kazety, servis tlačiarní či ich prenájom. Stačí sa obrátiť na našu spoločnosť, ktorá pôsobí nielen v Českej, ale aj Slovenskej republike - obchodné zastúpenie v Čadci.

Medzi našimi produktmi nájdete kazety pre firemné aj domáce tlačiarne, či už sa jedná o:

- laserové tlačiarne, kopírky a faxy
- atramentové tlačiarne a faxy
- ihličkové tlačiarne.

Ak potrebujete servis či opravu tlačiarne, zabezpečíme Vám všetko potrebné. Postaráme sa o dôkladné vyčistenie a opravu tlačiarne, tak aby sa zabezpečila bezproblémová a perfektná tlač. V prípade, že tlačiareň budeme musieť odviezť na opravu alebo profylaxiu, zapožičiame Vám našu náhradnú tlačiareň a tlačové kazety.


Prioritou našej firmy je vždy spokojný zákazník, preto sa o našich klientov stará sieť obchodníkov s ich asistentkami. Všetci obchodníci, ktorí sa o Vás starajú sú pravidelne odborne školení a majú prehľad o tých najnovších trendoch v oblasti tlače. Zabezpečíme Vám komplexné služby a pomoc s:
- výberom najvhodnejšej tlačiarne
- obsluhou, servisom a prevádzky tlačiarne
- inštaláciou ovládačov
- nastavením tlačiarne
- aktualizáciou firmware.

Medzi službami a produktmi našej spoločnosti nechýbajú ani:

- renovované tonery
- fotopapier Michelangelo
- výkup atramentových náplní a tonerových kaziet
- prenájom a servis tlačiarní.

Vyrábame kvalitné tonerové kazety, ktoré sa postarajú o dokonalú tlač a navyše za cenu, ktorá je prijateľná pre zákazníka, pretože veľmi dobre rozumieme konštrukcii kazety a funkciám všetkých komponentov vo vnútri tlačového systému. Každá kazeta, ktorú vyrobíme vo firme ABEL, prechádza dôkladnou kontrolou kvality a ďalších noriem.

Medzi výhody našej firmy patrí výroba atramentových kaziet na vlastných strojoch. Naše stroje sa vyznačujú spoľahlivosťou a vysokou výrobnou kapacitou. Disponujeme vlastným oddelením výskumu a vývoja, preto vieme o tlači omnoho viac ako ostatní.

Pre milovníkov digitálnych fotografií ponúkame špičkové digitálne fotoaparáty a fototlačiarne, a taktiež odborníkmi ocenený fotopapier Michelangelo, ktorý produkuje žiarivé farby a je veľmi odolný voči vode či poškriabaniu.

Aby sme u našich kaziet zabezpečili maximálnu kvalitu, nespoliehame iba na subjektívny pocit, ale testujeme a výtlačky meriame na špeciálnych strojoch, pričom sledujeme:
- farebnú vernosť a stálosť
- farebné odchýlky
- odolnosť voči vyblednutiu
- výťažnosť
- kvalitu tlače.

Vďaka nášmu prepracovanému systému logistiky sa na nás môžete plne spoľahnúť. Splníme všetky požiadavky na dodávku v režime Just In Time aj pre veľké firmy.

Chránime životné prostredie, radi od Vás preto vykúpime prázdne kazety pre tlač, ktoré sa Vám vo firme nahromadili. Vykupujeme len nerenovované a nepoškodené kazety uvedených typov.

Produkty
  • laserové tlačiarne, atramentové tlačiarne, digitálne skenery, kancelárske ryhovačky, laminátory, krúžkové viazače, kancelárske rezačky, kancelárske skartovačky
  • tovar pre školy, kancelársky sortiment, poznámkové bloky, papiere a kartóny, školské zošity, papierové obaly
  • digitálne kompaktné fotoaparáty, digitálne zrkadlovky, batérie do fotoaparátov, puzdrá a obaly pre fotoaparáty

Kontaktný formulár
captcha

Produkty
Stavte na kvalitu a nakupujte tonerové a atramentové kazety značky ABEL

Stavte na kvalitu a nakupujte tonerové a atramentové kazety značky ABEL

Viete, prečo uprednostniť značku ABEL? Pretože sa na ňu jednoducho môžete spoľahnúť! Existuje mnoho dôvodov, prečo nakupovať kvalitné tonerové a atramentové kazety od spoločnosti ABEL-Computer s.r.o. Tu sú tie najdôležitejšie: - používaním tonerov a cartridge ABEL ušetrí konečný užívateľ oproti kazetám výrobcov tlačiarní min. 30% svojich nákladov, ale u niektorých typov dokonca viac ako 50% - šetríte životné prostredie tým, že spoločnosti ABEL odovzdáte prázdnu kazetu a ABEL ju za vás spracuje - tonery a cartridge ABEL svojou kvalitou zodpovedajú kazetám výrobcov tlačiarní a dokonca v niektorých prípadoch ich kvalitu aj predbehnú - spoľahlivosť je ďalšou prirodzenou vlastnosťou kaziet ABEL - ABEL preberá všetku starostlivosť o tlačiareň, do ktorej je vložená náplň ABEL - výroba ABEL kaziet má takmer 30-ročnú tradíciu - spoločnosť ABEL-Computer je priamym a najväčším výrobcom alternatívnych náplní v ČR. Ako prebieha výroba a testovanie kaziet ABEL a čo výrobe predchádza? Každý typ tonerovej alebo atramentovej kazety má vlastný technologický postup, ktorý musí byť nekompromisne dodržaný. Všeobecne sa dá povedať, že je kazeta rozobraná do poslednej skrutky, vymenené všetky diely, ktoré majú vplyv na kvalitu tlače a opäť skompletizovaná. Následne prebieha séria testov podľa normy ISO 9001 a ďalších. Skôr ako spoločnosť ABEL začne vyrábať ten či onen typ kazety, musí niekto tieto technologické postupy stanoviť. ABEL má veľkú výhodu v tom, že disponuje vlastným oddelením výskumu a vývoja. A vďaka tomu nekupuje predražené zahraničné stroje s nejasnou funkciou a zlým servisom. Vlastná výroba strojov na produkciu atramentových kaziet firmu ABEL výrazne odlišuje od ostatných firiem, ktoré stroje nemajú a kupujú už hotové kazety od iných dodávateľov. U nich je potom ťažké tvrdiť, že majú kvalitu dodávaných kaziet pod kontrolou. Firma ABEL musí plne porozumieť funkcii kazety ešte predtým, než ju začne vyrábať. Výťažnosť, farebná vernosť, odolnosť proti vyblednutiu, to sú vlastnosti, ktoré poctivo ABEL testuje. Nespolieha sa na subjektívny pocit tam, kde je schopný vykonať meranie. Farebnú vernosť meria spektrofotometrami X-Rite a BYK-Gardner. Odolnosť proti vyblednutiu potom vyhodnocuje na špeciálnom prístroji Q-SUN, ktorý umožňuje počas niekoľkých dní simulovať niekoľkoročné vystavenie výtlačku slnečným lúčom. Kvalitu skúma na mikroskopoch značky Zeiss a Olympus. Ochrana životného prostredia, obnoviteľné zdroje - tieto pojmy sa dnes v moderných firmách vo vyspelých krajinách skloňujú vo všetkých pádoch. Zodpovední manažéri veľkých podnikov si uvedomujú dôležitosť environmentálnej politiky vo svojich podnikoch. Je kladený dôraz na naozaj šetrný prístup k životnému prostrediu. Jednou z ciest, ako pomôcť svetu neskončiť v najbližšej budúcnosti ako jedno veľké smetisko, je používať veci s rozvahou a pokiaľ možno opakovane. Nákupom kaziet ABEL k tomu prispejete aj Vy a navyše získate produkt, ktorý spĺňa náročné požiadavky užívateľov.


Testované tonery s farebnou vernosťou a odolnosťou voči vyblednutiu

Testované tonery s farebnou vernosťou a odolnosťou voči vyblednutiu

ABEL-Computer s.r.o. Z Českej republiky sa zaoberá výrobou kvalitných kaziet pre počítačové tlačiarne, kde taktiež meria výťažnosť, farebnú vernosť a odolnosť voči vyblednutiu. Spoločnosť investovala skutočne významné prostriedky do merania toho, čo oko nie je schopné rozpoznať. Nespolieha sa len na subjektívny pocit. Všetky vyrobené kazety sú testované a výtlačky sú merané na špeciálnych strojoch. Pre zabezpečenie maximálnej kvality sa sleduje: - farebná vernosť a stabilita - farebné odchýlky - odolnosť voči vyblednutiu - výťažnosť - kvalita tlače. Dokonca aj malá, okom neviditeľná odchýlka u jednej farby prinesie v kombinácii s ďalšou farbou odchýlku, ktorá už viditeľná bude. Farebná tlačiareň so štyrmi farebnými tonermi dokáže vytvoriť tisíce farebných kombinácií a posúdiť zrakom, pri ktorej kombinácii farieb dôjde k farebnej odchýlke je nemožné. Preto spoločnosť ABEL iba dôveruje tomu, čo skutočne odmeria. Neustále investuje do výskumu a vývoja. Vďaka tomu dnes disponuje všetkým čo nájdete v tých najlepších laboratóriách. - Meranie farebnej vernosti sa vykonávajú spektrofotometrami X-Rite a BYK-Gardner. - Odolnosť voči vyblednutiu sa vyhodnocuje na špeciálnom zariadení Q-SUN, ktoré umožňuje niekoľko dní simulovať niekoľkoročné vystavenie výtlačku slnečnému žiareniu. - Kvalitu tlače náplní firma ABEL skúma pomocou mikroskopov značiek Zeiss a Olympus, ktoré umožňujú odfotiť to, čo vidíme. Vyhotovené fotografie sa potom používajú pri nepretržitom výcviku svojich zamestnancov.


Prenájom tlačiarní - dodávka, preškolenie aj inštalácia tlačového zariadenia zadarmo

Prenájom tlačiarní - dodávka, preškolenie aj inštalácia tlačového zariadenia zadarmo

V prípade, že Vaša spoločnosť pravidelne mesačne nakupuje určitý objem tlačových kaziet, spoločnosť ABEL-Computer Vám poskytne bezplatný prenájom tlače s viazanosťou na minimálny odber tlačových kaziet počas dohodnutého zmluvného obdobia. Nech už potrebujete prenájom tlačiarne alebo dodávku kvalitných renovovaných kaziet, stačí sa obrátiť na našu spoločnosť, ktorá má obchodné zastúpenie na Slovensku v Čadci. S tlačou máme mnoho skúseností, a preto Vám radi ponúkneme prenájom kvalitných tlačiarní, ktoré Vám zabezpečia perfektnú a bezchybnú tlač. Pre Vašu spoločnosť sa v rámci spotreby nič nezmení, ale navyše môžete získať: - zdarma poradenstvo pri výbere vhodného tlačového zariadenia, podľa špecifikácií zákazníka - zdarma dodanie vybraného tlačového zariadenia - zdarma záručný servis zariadenia predĺžený na celé zmluvné obdobie - dodávky renovovaných kaziet zn. ABEL podľa špeciálnej cenovej ponuky (garantovaná úspora min. 30% oproti originálu) - zdarma poradenstvo pri inštalácii a prevádzke dodaného zariadenia - zdarma preškolenie obsluhy - prednostné právo odkúpenia dodaného zariadenia po uplynutí zmluvy za zvýhodnenú zostatkovú cenu. To ale stále nie je všetko, prenájom tlačiarne od spoločnosti ABEL-Computer, s.r.o. so sebou nesie aj tieto ďalšie výhody: - nulové investície do tlačovej techniky - záručný servis na dodané zariadenie zdarma počas celého zmluvného obdobia (napr. 36 mesiacov) - ľahká tvorba a kontrola rozpočtu na prevádzku tlačovej techniky - väčší výkon, rýchlosť, funkčnosť, spoľahlivosť dodaného zariadenia - jednotná, vyššia kvalita výstupných dokumentov - vyšší užívateľský komfort, úspora pracovného času - efektívnosť pri spracovávaní dokumentov - ekologická likvidácia súčasnej zastaralej techniky. Sme chránená dielňa - garantujeme 100% náhradné plnenie v rámci dodávok tlačových kaziet.


Tonery do tlačiarne priamo od českého výrobcu - kvalitné tonerové kazety Slovensko, Čadca

Tonery do tlačiarne priamo od českého výrobcu - kvalitné tonerové kazety Slovensko, Čadca

Hľadáte spoľahlivého dodávateľa kvalitných tonerov do Vašej tlačiarne, faxu alebo kopírky? Potom ste tu správne! Spoločnosť ABEL má bohaté a cenné skúsenosti s výrobou tonerových kaziet a patrí medzi najväčších výrobcov renovovaných tlačových kaziet v Českej republike s pobočkou v meste Čadca na Slovensku, odkiaľ zabezpečuje kompletné služby pre slovenských klientov. Zákazníkom ponúka len kvalitné tonerové kazety, ktoré sú vyrobené v súlade s technologickými postupmi. Pôsobíme nielen v Čadci a Bratislave, ale aj po celej Českej a Slovenskej republike. Dbáme, aby bola každá kazeta vyrobená kvalitne a za prijateľnú cenu pre zákazníka. Naše tonerové kazety sú svojou kvalitou porovnateľné s tlačovými kazetami od výrobcov tlačiarní. Rozumieme nielen tlači, ale aj celej konštrukcii kazety, preto Vám garantujeme, že naše kazety sa postarajú o dokonalú a bezchybnú tlač! Všetky naše vyrobené kazety prešli finálnou kontrolou kvality podľa ISO 9001 a ďalších noriem. Pre zabezpečenie Vašej maximálnej spokojnosti vykonávame rôzne testy a výtlačky meriame na špeciálnych strojoch, kde sledujeme farebnú vernosť, odchýlky, odolnosť voči vyblednutiu aj celkovú výťažnosť a kvalitu tlače. Obráťte sa na nás, postaráme sa o perfektnú tlač a ušetríme Vaše náklady. Tešíme sa na spoluprácu s Vami.