Bukoma group s.r.o.


Spoločnosť Bukoma group s.r.o., sídliaca v okrese Vyškov, je špecialistom na veľkoobchodný aj maloobchodný predaj vinylových podláh a komponentov k vinylovým podlahám. Predávame vinylové podlahy v imitáciách dreva, kameňa i betónu. Súčasťou našich služieb je aj odborná pokládka a montáž vinylových podláh, schodov a schodísk na kľúč.

Vinylové podlahy sú v posledných rokoch stále žiadanejšie. Vďaka svojim vynikajúcim vlastnostiam sú vhodné do novostavieb aj rekonštruovaných objektov. Sú odolné voči mechanickému poškodeniu a vlhkosti, sú nenáročné na údržbu a vyrábajú sa v neprebernom množstve dekorov.

Celovinylová podlahové krytiny Bukoma sú prvotriedne produkty, vyrábané len z kvalitných materiálov. V našich výrobkoch teda nenájdete žiadne nekvalitné suroviny či pridaný lisovaný papier, sú vyrobené iba zo 100% vinylu. Pri výrobe nie sú používané ftaláty ani iné zdraviu škodlivé chemické látky.

Medzi naším sortimentom nájdete:
- vinylové schody
- vinylové plávajúce podlahy
- vinylové podlahy na lepenie
- podlahové lišty
- ostatné príslušenstvo (náradie, lepidlá, podložky, stierky, penetrácia, čistiace prostriedky ...)

Nakupovať môžete priamo na našej kamennej predajni alebo z pohodlia domova. Pokiaľ objednávate cez internet, odporúčame nechať si od nás zadarmo zaslať vzorky podlahovín. Jedine tak budete mať istotu, že Vami požadovaný odtieň zodpovedá Vašim prianiam.

Zavítať môžete tiež do nášho centrálneho skladu v Nemojany, kde máme od každého dekoru položený vzorku.

Bukoma group, s.r.o. disponuje vlastným vyškoleným tímom podlahárov, ktorý realizuje pokládky podláh po celej Českej republike.

Obchodné značky:

Bukoma

Katalóg firiem:

PVC podlahy

,

Podlahárske práce

,

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA Bukoma group s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Bukoma group s.r.o.
www.bukoma.cz
Adres

Adres

Koválovice E33
Viničné Šumice 664 06

info@bukoma.cz
+420 607 866 621


Nájdete nás aj tu:

FacebookLinkedInInstagramTwitterARES
captcha