GRMAN - PROFIMONT
ISOTRA partner


Spoločnosť GRMAN - PROFIMONT s.r.o. je partnerom spoločnosti ISOTRA, ktorá sa zaoberá dodávkou kvalitnej tieniacej techniky. Medzi produktmi nájdete všetky druhy vnútorných a vonkajších žalúzií, markízy na balkón, japonské steny a v neposlednom rade aj screenové a japonské rolety.

ISOTRA je značkou, ktorá symbolizuje tradíciu, neustály vývoj, kvalitný materiál, technologickú vyspelosť, spoľahlivú prácu stovky zamestnancov a mnoho ďalších parametrov, ktoré tvoria finálne výrobky tejto spoločnosti.

Žalúzie:
- horizontálne
- vertikálne
- vonkajšie
- vnútorné
- strešné
- plissé - skladané látkové žalúzie
- hliníkové, drevené, plastové.

Medzi hlavné výrobky patria aj rolety. Sú vhodné pre tých, ktorí preferujú látkové zatienenie a radi dotvárajú interiér domova, u nás si môžete vybrať z viacerých druhov a vzorov látkových roliet:
- látkové
- vonkajšie
- strešné
- screenové z technickej tkaniny
- predokenné
- zatemňovacie pre úplné zatmenie

Ďalej ponúkame markízy, ktoré Vás ochránia nielen pred slnečnými lúčmi, ale aj pred dažďom vďaka špeciálnej povrchovej úprave sú nepremokavé.

V neposlednom rade si u nás môžete vybrať aj japonské steny (rolety), ktoré slúžia ako alternatíva k vertikálnym žalúziám. Môžete ich použiť na zatienenie veľkých plôch, ale aj na predelenie veľkých miestností. Ponúkame široký výber farieb a vzorov s možnosťou elektrického ovládania.

Témy:

Žalúzie Bratislava, rolety, vonkajšie, vnútorné, strešné, screenové, japonské steny, markízy

AKTUÁLNE PONUKY

Vonkajšie žalúzie priamo od českého výrobcu. Kvalita, ktorá Vám zabezpečí dokonalé zatienenie a svetelnú pohodu

Vonkajšie žalúzie priamo od českého výrobcu. Kvalita, ktorá Vám zabezpečí dokonalé zatienenie a svetelnú pohodu
Spoločnosť GRMAN–PROFIMONT v Bratislave, je partnerom významného českého výrobcu žalúzií ISOTRA. Vonkajšie žalúzie, kvalita od českého výrobcu, ktoré poskytnú dokonalé zatienenie, úsporu energie a ochranu. Najvyspelejšia generácia predokenných vonkajších žalúzií je vhodná na zatienenie ...
POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA GRMAN - PROFIMONT ISOTRA partner
WEBOVÁ STRÁNKA
GRMAN - PROFIMONT
vchladocku.sk
Adres

Adres

Račianska 71/A (vstup zo Sliačskej ulice)
Bratislava 831 02

alexander.grman@gmail.com
+420 903 540 562

Zobraziť na mape…

Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha