GRMAN - PROFIMONT
ISOTRA partner


Spoločnosť GRMAN - PROFIMONT s.r.o. Veľké Ripňany patrí do skupiny ISOTRA Partner pre slovenský trh, ktorá zabezpečuje komplexné dodávky a montáž tieniacej techniky od popredného českého výrobcu. Vyberiete si, nech už potrebujete vonkajšie alebo vnútorné žalúzie, ale taktiež rolety do interiéru či exteriéru, japonské steny a markízy na balkón a terasy. Všetky výrobky sú spracované vo vysokej kvalite s bezpečným ovládaním, moderným vzhľadom a množstvom farebných odtieňov.

ISOTRA je značkou, ktorá symbolizuje tradíciu, neustály vývoj, kvalitný materiál, technologickú vyspelosť, spoľahlivú prácu stovky zamestnancov a mnoho ďalších parametrov, ktoré tvoria finálne výrobky tejto spoločnosti.

Žalúzie:

- horizontálne
- vertikálne
- vonkajšie
- vnútorné
- strešné
- plissé - skladané látkové žalúzie
- hliníkové, drevené, plastové.

Rolety:

- látkové
- vonkajšie
- strešné
- screenové z technickej tkaniny
- predokenné
- zatemňovacie pre úplné zatmenie

Rolety sú vhodné pre tých, ktorí preferujú látkové zatienenie a radi dotvárajú interiér domova, u nás si môžete vybrať z viacerých druhov a vzorov látkových roliet. Zatemňovacie rolety na okno sú určené najmä do administratívnych budov a premietacích miestností, pretože výborne pohlcujú svetlo.

Markízy:

- vonkajšie na balkón alebo terasu
- terasovité
- košové - využitie v komerčnej sfére

Markízy vás ochránia nielen pred slnečnými lúčmi, ale aj pred dažďom, pretože vďaka špeciálnej povrchovej úprave sú nepremokavé. Posedenie pod markízami ISOTRA si teda užijete ako v horúcom lete, tak aj za daždivého počasia.

Sieťky proti hmyzu:

- okenné
- dverové
- demontovateľné
- rolovací typ

Sieťky proti hmyzu do okien a dverí vyriešia raz a navždy problém s otravným hmyzom a komármi v letnom období. Všetky modely máme dostupné vo farbám podľa vzorkovníka RAL.

Japonské steny (rolety):

Slúžia ako alternatíva k vertikálnym žalúziám. Môžete ich použiť na zatienenie veľkých plôch, ale aj na predelenie veľkých miestností. Ponúkame široký výber farieb a vzorov s možnosťou elektrického ovládania.

Témy:

žalúzie Veľké Ripňany, časť, rolety, vonkajšie, vnútorné, strešné, screenové, japonské steny, markízy

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA GRMAN - PROFIMONT ISOTRA partner
WEBOVÁ STRÁNKA
GRMAN - PROFIMONT
vchladocku.sk
Adres

Adres

Hlavná 79/124
Velké Ripňany, část Behynce 956 07

alexander.grman@gmail.com
+421 903 540 562

Zobraziť na mape…
captcha