KAMI, s.r.o.


Zlínská 1602, Otrokovice 765 02
Sme firma z Českej republiky, ktorá je členským štátom Európskej únie. KAMI, s.r.o. ponúka na predaj alebo zapožičanie akékoľvek zdvíhacie zariadenia ako napr. rebríkové výťahy, stavebné navijaky, elektrické kladkostroje, či malú mechanizáciu a lešenie. Zabezpečujeme aj ich servis a opravu.

Predaj, servis, oprava, zapožičanie:
- zdvíhacích zariadení:
- rebríkové výťahy
- stavebné navijaky
- elektrické kladkostroje
- ručné kladkostroje, zdvíhadlá a zdvíhacie zariadenia
- malá mechanizácia:
- vŕtacie a búracie kladivá
- lešenia a mobilné lešenia:
- hliníkové a oceľové pojazdné veže
- hliníkové rebríky
- sklzy na stavebnú suť.

Výroba, kovovýroba:
- zdvíhacie zariadenia:
- rebríkové výťahy
- stavebné navijaky
- špeciálne stavebné stroje, stroje a zariadenia na zákazku.

Produkty
  • pojazdné lešenie, statické lešenie, fasádne lešenie, schodiskové veže, modulové lešenie, pracovné montážne plošiny
  • elektrocentrály a čerpadlá, stavebné miešačky, vibračná a hutnícka technika, závesné navijaky, lyžinové výťahy
  • elektrické statické zdvíhacie plošiny, vysokozdvižné naklápacie vozíky, nožové zdvíhacie plošiny, elektrické ťahače, žeriavy a kladkostroje

Kontaktný formulár
captcha

Produkty
Vertikálna doprava materiálu pri rekonštrukcii a opravách domov nemusí predstavovať problém.

Vertikálna doprava materiálu pri rekonštrukcii a opravách domov nemusí predstavovať problém.

Na oblasť malej mechanizácie zameriava svoju činnosť firma KAMI, s. r. o. z Otrokovíc, ktorá slúži remeselníkom a firmám z celej republiky už dvadsiaty prvý rok a vyrába, predáva a požičiava široký sortiment strojov a zariadení.


Strešné a okenné navijaky, nosné konštrukcie a rebríkové výťahy Zlín

Strešné a okenné navijaky, nosné konštrukcie a rebríkové výťahy Zlín

Firma KAMI, s. r. o. z Otrokovíc u Zlína ponúka prenájom aj predaj akýchkoľvek zdvíhacích zariadení. Zameriavame sa predovšetkým na všetky nosné konštrukcie ako sú stavebné navijaky strešné a okenné a taktiež na rebríkové výťahy. Firmám ponúkame možnosť zapožičania a zabezpečíme aj servis, opravy zakúpeného zdvíhacieho zariadenia. Nosné konštrukcie: - stavebný navijak kozový SVK 200 - strešný navijak otočný SVO 125 Rebríkové výťahy LARZ: - sme priamym konštruktérom rebríkového výťahu - zdvíhadlo LARZ je ľahké a rýchle - vhodné pre stavebných remeselníkov a firmy, ktoré dopravujú materiál na rovné či šikmé strechy alebo do okien budovy.


Zdvíhacie zariadenia Zlínsky kraj, ČR - prenájom a predaj

Zdvíhacie zariadenia Zlínsky kraj, ČR - prenájom a predaj

Komplexnú činnosť v oblasti zdvíhacích zariadení Vám v Zlínskom kraji v ČR poskytne firma KAMI s.r.o. Otrokovice - tel.: +420 577 922 257. Ponúkame predaj, prenájom, zapožičanie, opravy aj servis tohto zariadenia - zdvíhacia technika pre stavebných remeselníkov či veľké firmy. U nás nájdete široký sortiment zdvíhacích zariadení: - stavebné výťahy, zdviháky - rebríkové výťahy - elektrické kladkostroje s nosnosťou do 500 kg a s výškou zdvihu do 50 m - ručné kladkostroje - ľahké a rýchle zdvíhadlo LARZ - nosné konštrukcie - stavebný navijak kozový - lešenie. V súčasnosti našu ponuku služieb smerujeme aj na Slovensko.