MouldPro s.r.o. Zlín


Tř.T.Bati 383, Zlín-Louky 763 02
Spoločnosť MouldPro s.r.o. Zlín je česká firma zo Zlínskeho kraja z ČR, ktorej hlavnou činnosťou je výroba vstrekovacích foriem. Vyrábame formy gumárenské, obuvnícke, plastikárske, automobilové, ale aj formy na zákazku. Spracovávame pre zákazníkov konštrukčnú a modelársku dokumentáciu.

Vlastná výroba, návrhy, projektovanie, konštrukcie:
- vstrekovacie formy pomocou CAD/CAM, vstrekovacích foriem:
- gumárenských, gumárenské
- obuvníckych, obuvnícke
- plastikárskych, plastikárske
- automobilových, automobilové.

Spracovanie a dodávka:
- konštrukčná dokumentácia
- 3D modelovanie
- CNC programovanie.
Technológia výroby - firmy na zákazku.

Práce, kovovýroba:
-CNC frézovanie 5-osé:
-do hmotnosti obrobku 10000 Kg
-rozmery max 3000 x 2000 x 1500 mm.

Produkty
  • výroba vstrekovacích foriem, výroba jednoúčelových strojov, služby nástrojárskej dielne, pieskovanie drobných súčastí
  • sústruženie a frézovanie, výroba strojárenských dielov, presné obrábanie kovov, zákazková kovovýroba, CNC obrábanie
  • strojárenská výroba, spracovanie kovov, oceľové konštrukcie, stavebné zámočníctvo, zváranie konštrukcií, obrábanie kovov

Kontaktný formulár
captcha

Produkty
Vstrekovacie formy ČR, Zlín - výroba, konštrukcie v Cad Cam systéme

Vstrekovacie formy ČR, Zlín - výroba, konštrukcie v Cad Cam systéme

Česká firma MouldPro Zlín vyrába na zákazku vstrekovacie formy, konštrukcie v CAD CAM systéme. Dodávame zákazníkom v ČR i do zahraničia. Návrhy, konštrukcie, vlastná výroba: - vstrekovacích foriem - gumárenských, obuvníckych, plastikárskych a automobilových. Spracovanie zákaziek, vývoj a konštrukcia za použitia CAD / CAM technológií. Ručíme za kvalitu našich výrobkov, spolupracujeme iba s preverenými a spoľahlivými partnermi.


CNC obrábanie, frézovanie 5 osé - zákazková kovovýroba ČR, Zlínsky kraj

CNC obrábanie, frézovanie 5 osé - zákazková kovovýroba ČR, Zlínsky kraj

Spoločnosť MouldPro s.r.o. Zlín má dlhoročné skúsenosti v obore CNC obrábania, 5-osé frézovanie obrobkov. Hlavnou činnosťou je zákazková kovovýroba - realizujeme zákazky od firiem z ČR aj zo Slovenska. Kontaktný tel.: +420 577 107 042. Strojné vybavenie: - TRIMILL VU 3014 - 5 osí - pre obrobky do hmotnosti 18 000 kg - FS125 K / A3 - 5 os - do hmotnosti obrobku 10 000 kg - IBARMIA ZVH 42 - 5 osí a AGIE AGIETRON ADVANCE 4 (EDM) pre max. hmotnosť obrobku 2 000 kg - Haas VM6 - pre obrobky do 3 000 kg. Rozmery obrobkov max 3 000 x 2 000 x 1 500 mm.


Výroba, projektovanie, konštrukcia priemyselných foriem pre PUR, EPP, EP - ČR Zlínsky kraj

Výroba, projektovanie, konštrukcia priemyselných foriem pre PUR, EPP, EP - ČR Zlínsky kraj

Hlavnou činnosťou firmy MouldPro s.r.o. zo Zlínskeho kraja v Českej republike je výroba, projektovanie a konštrukcia foriem pre PUR, EPP, EP. Pôsobíme po celej Českej republike aj na Slovensku Vstrekovacie formy vyrábame pre rôzne druhy priemyselnej výroby - gumárenské, obuvnícke, plastikárske, automobilové formy. Pre našich klientov spracovávame dokumentácie: - konštrukčné - modelárske. Vykonávame: - 3D modelovanie - CNC programovanie. Ručíme za kvalitu našich výrobkov a neustále zlepšujeme a zdokonaľujeme výrobku vrátane kvality nami poskytovaných služieb tak, aby sme uspokojili všetky potreby našich zákazníkov. Venujeme sa aj ochrane životného prostredia.